В ході досліджень вченим вдалося з'ясувати, як любов впливає на людський мозок і тіло. За словами фахівців, закоханість стимулює процеси в головному мозку, які викликають цілий ряд позитивних емоцій.

До цих емоцій належать радість, щастя, захоплення. Любов виникає не тільки в голові, але і у всьому тілі.

У чому полягає позитивний вплив почуття закоханості на організм людини?

1. Знеболювальне
За словами вченим, досить глянути на фото коханої людини, щоб позбутися від будь-якого виду болю в організмі. У головному мозку активується реакція, яка здатна блокувати відчуття болю.

Популярні новини зараз
Стосується всіх одержувачів пенсій: українцям дали 30 днів на явку до ПФУ Українці не підозрюють про наслідки: які пастки приховує "Національний кешбек" Зарплата більше не матиме значення: українцям призначатимуть пенсії за новою системою В ТЦК поставили крапку у питанні мобілізації 50-річних чоловіків: "Є директива..."
Показати ще

2. Любов запобігає захворювання серця
Люди, які перебувають у шлюбі, менш схильні до розвитку серцево-судинних захворювань. Так само вчені відзначили ще один позитивний момент, коли люди перебувають у відносинах або в шлюбі це стимулює відмовитися від шкідливих звичок.

3. Кохання впливає на інтелект
Коли ми закохуємося це допомагає розвивати в людині творчі здібності і винахідливість. Ми можемо з легкістю обробляти велику кількість інформації, а так само підвищити аналітичне мислення. У закоханих людей активуються ділянки мозку, які відповідають за увагу, пам'ять і мотивацію.



4. Любов робить нас щасливими
Взаємна любов призводить до ейфорії. Коли ми любимо підвищується гормон радості - дофамін.

5. Любов робить нас гарними
Коли ми бачимо кохану людину, викидається в кров адреналін, який збільшує приплив крові до шкіри. Це призводить до поліпшення кольору шкіри, розгладженню дрібних зморшок. Шкіра стає м'якою і шовковистою як у дитини.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що депресія може позитивно впливати на сімейне життя і зміцнювати відносини між чоловіком і жінкою. Саме до такого висновку прийшли американські вчені-психологи з університету Ілінойса.