Танки Арабських Еміратів прориваються до столиці Ємену

поділитись

0

794

Десятки "Леклерків" і БМП-3, вивантажили із транспортних кораблів в єменському порту Аден. Механізована бригада йде з боями у напрямку міста Сана

Механізована бригада збройних сил еміратів висадилася в порту Адена і почала прориватись на північ країни. Вона йде з боями у напрямку до столиці країни - Сана.

Про це пише видання "Новое время".

"Десятки танків "Леклерк" і БМП-3, вивантажили із транспортних кораблів в єменському порту Аден минулих вихідних", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Літаки Саудівської Аравії обстріляли Ємен: загинуло 120 людей

Згідно інформації, таким чином почалося вторгнення в Ємен наземних сил ОАЕ.

Перед цим кілька тижнів військові вели бої за головний порт та так звану "південну столицю" Ємену. Її від повстанців-хусит відбивали урядові війська за підтримки спецназу з еміратів та Саудівської Аравії.

Оскільки бази постачання хуситів та їхні прихильники переважно розташовані на півночі країни, вони відступили до найбільшої авіабазі Ємену "Аль-Анад" в 70 кілометрах на північ від міста.

За панування союзних ВПС в повітрі, колони еміратської бронетехніки безперешкодно висунулися до авіабази по головному шосе і відразу її взяли.

Весь рівнинний південь Ємену за кілька днів опинився під контролем урядових сил.

Президент Ємену Абдораббу Мансур Хаді, який переховувався від повстанців у Саудівській Аравії, тепер може повернутись до Сани.

Таким чином, Ємен входить у період затяжної війни. Конфлікт загрожує посиленням позицій прихильників халіфату та "Аль-Каїди", які можуть перехопити владу через взаємне ослаблення сторін.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
qq
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Влада втратила здатність впливати на ситуацію, що поставило під питання саму необхідність існування державних структур
0
0
18:33 27.03.2017
Формула успіху за версією Квентіна Тарантіно
0
0
18:28 27.03.2017
Українську владу сприймають як крадіїв
0
0
12:05 27.03.2017
Держава звернула свій погляд на банківські установи з участю російського капіталу
0
0
09:10 27.03.2017