"Влада не врахувала сакральне ставлення до їжі в Росії. І помилилась" - експерт

поділитись

0

760

На протверезіння російського народу найближчим часом не слід очікувати. Це станеться тільки після смерті диктатора

У Росії за два дні знищили 348 тонн санкційнної продукції, ввезеної в обхід продовольчого ембарго.

Приголомшливі фото та відео, де величезну кількість забороненого іноземного продовольства загортають бульдозери, викликають у нас жах. А для країни з таким устроєм немає нічого дивного, вважає політтехнолог Сергій Гайдай.

"Будь-які дії влади в цій країні сприймаються як належне. Навіть, якщо там почнуться публічні розстріли, ніхто не буде цього засуджувати. При Сталіні не було незгодних, а його дії вважалися правильними. Влада показує, що робить все як хоче. Громадяни Росії є власністю, а у власності, наприклад, кішки чи автомобіля, ніхто не питає чого вони хочуть. Для авторитарних країн революція - це безлад, а авторитаризм - благо", - уточнює експерт.

Читайте також: Європа отримала вигоду від продовольчих санкцій Росії

Та влада не врахувала сакральне ставлення до їжі жителів Росії. І зробила помилку.

"Це ментальний прокол. Що у нас, що у них є спогади про війну та голод. Тому, ми намагаємося доїсти шматочок хліба, який залишився в тарілці. Бо так привчили батьки. Тому, у жителів сусідньої країни виникає питання - чому не роздати сир або нектарини нужденним? Або чому не вилучити, реалізувати через магазини та не пустити ці гроші в бюджет на потреби населення? А потім відзвітувати, на що пішли гроші", - каже Гайдай.

На протверезіння народу найближчим часом не слід очікувати. Це станеться тільки після смерті диктатора.

"Найслабше місце в таких країнах знаходиться на горі. Лідери мають властивості захворювати та помирати. І от коли його отруять, посадять, або він помре, тоді і розвінчають "культ особи". І виявиться, що Путін особисто винний в організації терактів, аби розв'язати війну в Чечні. Він особисто винний у вбивстві дітей в Беслані. І він особисто винний, в тому числі, і в знищенні сиру. Але тільки тоді, коли його не стане", - переконаний експерт.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Цепочка открыта. Одно прочитанное сообщение. Перейти к содержимому Gmail используется с программой чтения с экрана 2 Поиск Gmail НАПИСАТЬ Ярлыки Входящие (12) Помеченные Важные Отправленные Черновики Спам (1) Корзина Круги [Airmail] Ещё Hangouts Ещё Add To TickTick 1 из 1 420 Печатать все В новом окне Код информера Новости Мира для znaj.ua под статью (вместо 3 тизеров миксадверт) Входящие x media marketing Прикрепленные файлы13:47 (29 мин. назад) кому: мне Область прикрепленных файлов Нажмите здесь, чтобы Ответить или Переслать Использовано 13,31 ГБ (88%) из 15 ГБ Управление Условия - Конфиденциальность Последние действия в аккаунте: 12 мин. назад Дополнительная информация Фотография профиля пользователя media marketing media marketing Добавить в круги Показать подробную информацию КИ 3677_Новости Мира _для znaj.ua.txt Открыть с помощью… Отображается файл "КИ 3677_Новости Мира _для znaj.ua.txt"
Більшість українців розуміють справжню безперспективність життя на пенсії лише у 50-55 років. У такому віці вже дуже складно щось змінити
0
0
17:14 24.03.2017
Дуже різні, але в чомусь схожі революції
0
0
15:15 24.03.2017
На третій рік війни влада таки зважилися на обмеження роботи фінустанов, пов'язаних з країною агресором
2
0
19:41 23.03.2017
Замість зниження оптово-ринкової ціни на електрику з 1 квітня 2017 року в НКРЕКП вирішили підняти вартість енергоносія
0
0
15:33 23.03.2017