Росіяни масово крадуть з магазинів їжу (фото)

поділитись

0

654

Росіяни знайшли оригінальний спосіб боротьби із кризою – вони масово крадуть продукти та речі в магазинах. А фотозвіти викладають в інтернет. Протизаконний рух набирає шалених обертів. Загалом за два місяці в групі вже більше 55 тисяч учасників.

У групі, яка має назву "CПNЗДNЛИ", учасники викладають фото крадених речей, назви товарів та їхню ціну. Щодня на сторінках з'являються десятки звітів. Найпопулярнішими у злодюжок є алкогольні напої, шоколадки, косметика, одяг, взуття, книги та мобільні телефони.

"Побачив в магазині черевики такі ж, як в мене. Тільки весняні. Взувся в нові, а свої залишив на коробці", - пише один з крадіїв.

Розказують росіяни і про хитрощі. Вони роблять спеціальні жилети, в які вкладають товари. З їхньою допомогою можуть виносити на собі з десяток пляшок горілки або віскі. Бувають випадки, коли охорона їх затримує. Цей досвід теж описують в соцмережах.

Володимир Король з Астрахані виклав фото, на якому декілька десятків шоколадок, батончиків та коробок із цукерками.

"Все виніс за один раз. Попросив охоронця постерегти рюкзак, бо в магазині не було камер схову. За цей час встиг всього набрати. А потім пригостив охоронця вкраденою в цьому ж магазині жувальною гумкою", - хвалиться Володимир.

Інші викладають фото з ящиками пива. Описують, як вдалося їх поцупити.

"Знайомий виніс з магазину товарів більш як на 30 тисяч рублів. На ньому не було жодних "броників" та сумок. Він побачив, що в магазині є склад. Там одягнув форму вантажника. Виносив товари на задній двір та перекидав через паркан, де хлопці вантажили все в машину. Потім він повісив форму на місце, взяв мінералку, насіння і спокійно вийшов з магазину. Ми два тижні кайфували", - пише ще один користувач.

А житель Вологди показав кофту з написом "Янукович". Пише, що в магазині вона коштувала 750 рублів, вкрав заради розваги.

Судячи з відвертих фотосесій, правоохоронні органи цієї країни кримінальним досвідом злодіїв не цікавляться.

[gallery]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Техно
19.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Як Південна Америка позбавлялася від іспанського ярма
0
0
20:55 24.07.2017
Перші хрестові походи та унікальна держава в пісках Палестини
0
0
14:01 22.07.2017
Секстремістка виступила проти законопроекту про аборти
0
0
13:46 21.07.2017
Як прихильникам парламенту вдалося реформувати армію і перемогти роялістів у Британії XVII століття
0
0
19:48 19.07.2017
Куратор секс-лекції розповіла про побоїще, яке відбулося в одному з київських кафе
0
0
16:58 19.07.2017