В російських супермаркетах спостерігається нашестя прогнивших овочів та фруктів. Про це пише відомий журналіст Олександр Сотник.

За його словами, нещодавно він став свідком того, як покупці в супермаркеті вибирають із гори прогнивших фруктів більш-менш вцілілі.

"На полицях гнилі банани, виноград повністю згнив, мандарини та яблука покрились трупними плямами", - пише Сотник.

Журналіст обурюється, скільки ще росіяни терпітимуть приниження та чому не скажуть рішуче "Ні!" владі, яка поставили їх на коліна та змушує ритися в гнилі.

"Очевидно ще не дозріли", - підсумував у своєму Фейсбук Сотник.

Популярні новини зараз
Соціальні виплати призначатимуть за новими правилами: що зміниться для українців з липня ПриватБанк звернувся до клієнтів: важлива інформація для всіх власників банківських карток З липня прийде нова допомога: хто буде отримувати 4500 гривень щомісяця Українки масово розривають сім'ї, щоб отримати громадянство ЄС
Показати ще

Нагадаємо, нещодавно уряд Російськї Федерації заборонив ввозити на територію країни турецькі апельсини та мандарини.

Читати також: Перед Новим роком турки завалять Україну дешевими овочами

У перелік санкційних продуктів потрапили також яблука, виноград білий та червоний, полуниця, суниця, огірки, броколі та цвітна капуста.

Такі санкції Росії вважають помстою за збитий на території Сирії російський бомбардувальник СУ-24. Турецька влада запевняє, що борт літака отримав більше десяти попереджень перед тим, як його збив турецький винищувач.