Монахиня Агнес Гонджа Бояджіу, відома як Мати Тереза, була визнана Ватиканом чудотвориці, і буде незабаром канонізована, повідомляє агентство AP.

Вивчивши випадок зцілення молитвами Матері Терези неоперабельного хворого з Британії, який жив з двома пухлинами в мозку, Ватикан прийшов до такого рішення.

Мати Тереза ​​Калькуттская була католицькою черницею. Вона заснувала жіночу чернечу конгрегацію "Сестри Місіонерки Любові", яка займалася служінням бідним і хворим. Мати Тереза ​​була удостоєна Нобелівської премії миру в 1979 році "За діяльність в допомогу стражденній людині". А в 2003 році Католицька церква зарахувала її до лику блаженних.

Читайте також: Скандал у Ватикані: у витоку інформації звинуватили п'ятьох осіб

Мати Тереза ​​померла у вересні 1997 року в Індії на 88-му році життя. На момент її смерті місіонерів її ордену по всьому світу було більше 4000 чоловік, які працювали в 610 представництвах в 123 країнах.

Популярні новини зараз

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Померла радистка Кет з "Сімнадцяти миттєвостей весни"

Реакція була миттєвою: маленька українка заспівала "солов'їною" посеред торгового центру

Показати ще

Нагадаємо, Ангелу Меркель на одній з обкладинок німецького видання Der Spiegel зобразили в образі Матері Терези, підкреслюючи її внесок у вирішення кризи біженців в Європі.