В Англії наклали арешт на рахунок медіахолдингу "Росія сьогодні"

поділитись
Причини закриття рахунку у фінансовій установі не озвучили, але наразі рішення пов'язують з санкціями проти одіозного генерального директора каналу Дмитра Кисельова

У Великобританії у банку Barclays закрили рахунок представництва міжнародного медіахолдингу "Росія сьогодні".

Про це повідомляє "РІА Новості", посилаючись на представника банку.

"Рахунок закритий. Банк повинен надіслати відповідне повідомлення. Причини закриття рахунку у фінансовій установі не розголошують," - йдеться в повідомленні.

Мінфін Великобританії вніс до списку осіб, що потрапляють під фінансові санкції, генерального директора "Росія сьогодні" Дмитра Кисельова, пише агенція з посиланням на джерело в банківських колах. Офіційного повідомлення про закриття рахунку представництва не було.

Читайте також: "Спалювач сердець геїв" Кисельов підтримав одностатеві шлюби

Нагадаємо, у березні 2014 Кисельова включили до списку санкцій Євросоюзу. Йому заборонили в'їзд на територію ЄС. Згідно інформації, банк прийняв рішення заморозити рахунки агентства через керівника Кисельова, який підпав під санкції ЄС. У представництві від банку чекають письмових роз'яснень протягом дня.

Кисельов назвав закриття рахунку проявом цензури.

"Закрити рахунок провідного інформаційного агентства - це цензура, пряме перешкоджання роботі журналістів. Про яку свободу преси і демократії у Великобританії може йти мова, якщо в країні не дають працювати одному з найбільших світових інформаційних агентств?" - заявив він.

У середині червня служби судових приставів Бельгії та Франції запросили у представництв російських інформаційних агентств інформацію про майно в цих країнах, щоб надалі накласти на них арешт.

Вже 17 червня в Бельгії арештували держмайно Росії і борги Бельгії РФ, крім дипломатичних представництв.

Арешт наклали у справі ЮКОСа. У документі про арешт, який розіслали в організації, йшлося, що санкція провадиться на підставі рішення бельгійського арбітражного суду від 18 липня 2014 за позовом компанії Yukos Universal Limited на 1,65 млрд євро.

Уряд Росії винайняв адвокатів, щоб захистити російську власність в країнах, в яких були заморожені активи.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018