Росія привласнила перемогу в Грюнвальдській битві 1410 року (відео)

поділитись

0

414

Обурливе відео зробило Російське військово-історичне товариство

Росія випустила ролик, у якому приписала собі перемогу в Грюнвальдській битві.

Обурливе відео зробило Російське військово-історичне товариство. Там оголосили, що 15 липня 1410 року російські війська перемогли німецьких лицарів у Грюнвальдській битві".

"Цього дня у 1410 році російські війська та їх союзники - литовці, чехи і поляки - отримали перемогу над німецькими лицарями в Грюнвальдській битві. Смоленські полки витримали натиск лицарів Тевтонського ордена, вирішивши наперед результат битви. Поразка німців і їх союзників з 22 країн Європи була повною, Орден від нього вже не зміг отямитися", - йдеться у відеоролику, передає "Цензор.НЕТ".

До речі, такий ролик випустило Російське військово-історичне суспільство, у яке входять керівники історичних інститутів, керівники госархівів та музеїв, а очолює його міністр культури РФ Володимир Медінський. І не зважаючи на вчені ступені та звання, вони просто перекрутили історію.

Як вважає білоруський історик Алесь Кравцевіч, Росія не має жодного відношення до перемоги в Грюнвальдській битві. " Навпаки, і в тоді, і зараз Московське князівство вступало в союз з хрестоносцями, намагалося домовитися і з імперією німецькою, і з Тевтонським орденом проти нас. Тобто тоді Московія формально, психологічно, по настрою, по ментальності була на боці хрестоносців", - сказав Кравцевіч.

Читайте також: Кримську "няшу" звинуватили в антиросійській змові з Ротшильдами

А литовський військовий історик Валдас Ракутіс сказав, що в Грюнвальдській битві брали участь армії Литви і Польщі. У них були і Смоленські полки, в які входили русичи, які жили на території Великого князівства Литовського. А Росії тоді взагалі не було.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Техно
19.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Перші хрестові походи та унікальна держава в пісках Палестини
0
0
14:01 22.07.2017
Секстремістка виступила проти законопроекту про аборти
0
0
13:46 21.07.2017
Як прихильникам парламенту вдалося реформувати армію і перемогти роялістів у Британії XVII століття
0
0
19:48 19.07.2017
Куратор секс-лекції розповіла про побоїще, яке відбулося в одному з київських кафе
0
0
16:58 19.07.2017