Дотримуючись правильного раціону харчування ми все частіше звертаємо увагу на пакування товарів. Вивчая корисні і шкідливі компоненти і склад продуктів, ми вибираємо товар виходячи з того, що пишуть на упаковках виробники продуктів харчування. Боячись набрати зайву вагу або нашкодити своєму здоров'ю великою кількістю вуглеводів і жирів ми намагаємося не купувати шкідливий товар.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяАмериканські вчені провели дослідження, де виявили, що вживати здорову їжу в будь-яких кількостях не приносить стільки користі, як ми думаємо.
Вчені зробили висновок про те, що написи на упаковках здорових продуктів провокують переїдання. Чому так відбувається? Вживаючи виключно здорову їжу люди не усвідомлено багато їдять.
Група фахівців з Техаського університету в США проводять детальні дослідження причин переїдання. У ході досліджень вдалося з'ясувати, що зосередженість на вживанні максимально корисної їжі провокує переїдання. Коли ми їмо корисну їжу пропадає почуття міри, в результаті ми їмо більше, так як склад на упаковці обіцяє бути корисним. У підсумку ми їмо багато корисної їжі, але ця надмірна користь шкодить нашому організму.
Щоб зробити ці висновки, фахівці зібрали групу людей. Вчені їм продемонстрували короткий фільм, після цього добровольцям запропонували перекусити продуктом з корисним і шкідливим складом. Вчені помітили, що добровольці віддавали перевагу продуктам з корисним складом, який був зазначений на упаковці, але кількість споживання було більше, ніж з шкідливим.
За підсумком цього дослідження, вчені закликали добровольців і споживачів продуктів задуматися над тим, в якій кількості ми вживаємо навіть саму корисну їжу. Надмірне поїдання здорових продуктів навряд чи принесе користь.
Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що до прийому їжі слід пити велику кількість рідини, крім вище перерахованих. Рідина обманює наш організм і знижує апетит. Буває, що ми відчуваємо почуття голоду і коли вип'єш води - голод зникає. Чому так відбувається? Наш організм просить не тільки їжу, але й рідина, тому якщо ви сильно хочете їсти, можливо організм просить не їду, а воду.