З кожним роком все більше громадян України вирішуються на відчайдушний крок: вони збирають речі, документи і залишають рідні пенати, їдучи за кордон. Найчастіше, це не від хорошого життя, а, навпаки, для його пошуків. Масова еміграція відчаю.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко

"Голова Львівської державної адміністрації Олег Синютка доручив виготовити буклети для жителів області про страхи та ризики роботи за кордоном" … Таким чином керівник Львівщини, очевидно, хоче вирішити проблему відтоку робочої сили — залякуванням!

Я б порадила не морочитися і відразу забирати у людей паспорти… Має спрацювати!

Популярні новини зараз
Попит та ціни різко впали: українці не готові платити шалені гроші за полуницю, продавці у розпачі Люди з дахів благають про допомогу: воїни ЗСУ з дрона показали пекло на лівому березі Дніпра "Містер Сидр" вбив вже три десятки росіян: вони вирішили добитися фестивалем напою Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували
Показати ще

А якщо серйозно, то проблема глобальна. Я про це вже говорила.

Більше мільйона наших громадян щорічно виїжджають за кордон на роботу, за даними МЗС… Але вони виїжджають не тому, що Синютка досі не написав їм буклетів про "жахи капіталістичного світу", а тому, що їм вдома, в Україні, залишатися немає ніякого сенсу: ні роботи, ні заробітку, ні перспектив.

І якщо ми не хочемо, щоб наші громадяни бігли з країни, то радянськими методами залякування тут справі не зарадиш. Не допоможе ні "буклет", ні залізна завіса…", - написала Тимошенко.

Читаю новину: "Голова Львівської державної адміністрації Олег Синютка доручив виготовити буклети для мешканців області...

Posted by Юлія Тимошенко on Tuesday, 11 September 2018

Рада повернулася з канікул

Верховна Рада нарешті запрацювала. Депутати повернулися з відпусток засмаглі, щасливі, набралися сил, у багатьох ще продовжували грати гормони, це було видно тому, як вони обіймали й цілували своїх колег протилежної статі.

Нагадаємо, скандальний Ляшко вкотре здивував українців своїми витівками. Цього разу він вирішив виконати нашумілу пісню Шуфутинського “3 вересня”.

Як раніше повідомляв "Знай.uа", свідок по справі Манафорта здав з потрухами Сергія Льовочкіна.

Також портал "Знай.uа" писав про те, що мерзенні маніпуляції Тимошенко розлютували українців.