На підконтрольній Україні території зони АТО прямо під носом у військових уповну силу ведеться незаконний видобуток вугілля. Місцеві звинувачують у всьому нового губернатора Луганської області.


Інформація про те, що в зоні військових дій відбувається незаконний видобуток вугілля в промислових масштабах давно просочилася у відкритий доступ. Особистості тих, хто стоїть за її організацією на територіях, підконтрольних Україні, до сих пір залишаються достеменно невідомими, в той час як повз блокпости ЗСУ регулярно проїжджають вантажівки, заповнені "чорним золотом". У зв’язку з цим в народі пішли чутки про те, що вся ця незаконна діяльність ведеться під прикриттям військових, повідомляє Politeka.


Місцеві активісти неодноразово намагалися звернути увагу на цю проблему, однак їх дії залишаються безрезультатними, а у відповідь на гучні заяви сипляться загрози.


При цьому місцеві стверджують, що таких масштабів незаконний видобуток вугілля, зокрема в околицях міста Лисичанськ, досяг з приходом до влади нового губернатора Луганської області і колишнього депутата від БПП Юрія Гарбуза.


Гарбуз заявляє, що не має ніякого відношення до незаконного видобутку вугілля, перекладаючи всю відповідальність на силовиків. Варто відзначити, що зовсім недавно він перебрався жити в новенький котедж, побудований прямо на державній спортивній базі "Олімп", яка дивним чином була продана в 2017 році.


Схема з продажем бази також виглядає досить підозріло: в минулому році її від імені Луганської обласної адміністрації викупив у приватної особи, яка свого часу балотувався в депутати від БПП, заступник губернатора Юрій Клименко. Саме цей самий Клименко кілька разів намагався виправдати ситуацію з незаконним видобутком вугілля в Луганській області від імені губернатора. Він заявляє, що в ситуації в регіоні винні масові звільнення шахтарів і великий попит на вугілля.


Нагадаємо, Угорщина висунула Україні зухвалий ультиматум.
Як повідомляв Знай.ua, Андрія Реву спіймали на грандіозній брехні.
Також Знай.ua писав, розкрито шахрайську схему з продажу суднобудівного заводу "Кузня на Рибальському".