Верховна Рада дуже нагадує звичайну школу. Тут також є свої відмінники і прогульники, є лідери фракцій - це ті ж старости, є спікер-директор і т.д. Як і в школі в парламенті відбуваються романтичні історії, хтось закохується, хтось навпаки розлучається.

Нинішнє скликання наймолодше за всю історію незалежності, тому і різних амурних пригод в ньому набагато більше, ніж зазвичай.

У тій же Радикальної партії знаходиться наймолодший нардеп цього скликання 28-річна Олена Кошелєва. Не дивно, що чоловіки постарше звертають на неї увагу і намагаються хоча б доторкнутися до неї.

Слегка соприкоснувшись рукавами

У той же час і сама Олена нерідко виявляє ніжність до своїх колег по партії.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 1 квітня: капуста наздоганяє цибулю в ціні, таємниця коханого чоловіка Мишина розкрита, а в е-рецепті є секрети У Пенсійному фонді розповіли про "хитрість" для збільшення пенсії: хто і як може скористатися У клієнтів ПриватБанку ночами з карт зникають сотні гривень: банк звинувачує їх самих Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Мабуть Радикальна партія - це одна велика сім'я

Є ще також один народний депутат, від якого чоловікам в залі складно відірвати погляд. Це член БПП Тетяна Ричкова. Коли вона йде, то вся без винятку сильна стать згортає шиї.

Складно тут побачити когось ще, крім неї

Чоловічою увагою під куполом вона точно не обділена.

Обійми в Раді - справа звична

Взагалі під час засідань можна не тільки побачити, як працюють народні депутати, а й спостерігати багато чого цікавого...

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що Олександра Кужель блиснула сумкою, вартістю майже 500 мінімальних зарплат.

Також ми писали, що податкова діва Ніна Южаніна носить годинник вартістю 11 євроблях, а решта депутатів носять сумки, які стоять, як поїздка до Єгипету.