Очільник Української Добровольчої Армії, лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош заявив, що більшість добровольців вже давно залишили зону бойових дій на Донбасі та перемістилися у підрозділи територіальних загонів оборони.

"Оголошую про те, що 5 і 8 окремі батальйони Український Добровольчої Армії виходять з передової, але ми не виходимо з війни ... Сьогодні головне завдання для УДА - це побудова територіальних загонів оборони, які повинні чіткий функціонал", - зазначив він під час брифінгу.

Дмитро Ярош
Дмитро Ярош


За словами Яроша, екс-добровольці на даний час використовуються зовсім не ефективно, як результат – ризикують стати "інструментом в руках політиків або криміналітету".

Особисто він не вірить у дипломатичні шляхи вирішення цього питання, а тим паче конфлікту на Донбасі, очікує силового наступу ЗСУ з подальшою інтеграцією окремих територій України.

Популярні новини зараз

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

Донька Ніни Матвієнко Тоня розкрила правду про розлучення матері після 40 років подружнього життя: "Втомилися, хочуть самі пожити"

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Показати ще

Дмитро Ярош
Дмитро Ярош

"Ми маємо безліч "атошних" організацій, що призводить до розпорошення потенціалу, який реально може бути важливим для України в даний час. Завдання УДА зібрати всіх, хто воював в єдиний ударний кулак", - додав Ярош.

Українська добровольча армія
Українська добровольча армія


Як відомо, очолюване народним депутатом Дмитром Ярошем добровольче військове формування Українська добровольча армія може бути залучена до лав Збройних Сил України. Про це йшлося під час зустрічі командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва з Дмитром Ярошем.

Українська добровольча армія
Українська добровольча армія

Обговорили також можливу участь бійців-добровольців у підготовці сил для охорони державного кордону, підрозділів територіальної оборони, та інших ініціатив.

Українська добровольча армія
Українська добровольча армія


Українська добровольча армія була утворена у грудні 2015 року після виходу Дмитра Яроша та його однодумців із руху "Правий сектор" і разом із підрозділами ЗСУ брала участь у бойових діях проти російських окупантів на Донбасі.


Дивіться: Дмитро Ярош показав тренувальну базу Української добровольчої армії


Нагадаємо, у Росії зганьбилися з безглуздим фейком про "Правий сектор".
Як повідомляв Знай.ua, Ярош зробив гучну заяву у свій 47-й день народження.
Також Знай.ua писав, російські слідчі відкрили кримінальну справу проти "диверсантів "Правого сектору".