У середу, 31 жовтня, стало відомо, що голова Пенсійного фонду України Олексій Зарудний покидає свою посаду. Про це повідомив український правозахисник Михайло Шнайдер на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Мавр зробив свою Справу, мавр може Йти". Сьогодні Голова Пенсійного фонду України Олексій Зарудний (на Нижньому фото) написав заяву про Звільнення за власним Бажанням", - заявив Шнайдер.

Євген Капінус і Олексій Зарудний

Також він зазначив, що посаду Зарудного обійматиме Євген Капінус, який до цього був держсекретарем Міністерства фінансів України.

"Євген Валерійович - Мільйонер. "Досвідчений" економіст і великий Знавець різних "Схем". Тому я не Здивуюся, якщо через пару місяців на цій "Теплій Посаді", Євген з простого Мільйонера перетвориться на Мільярдера. Адже Пенсійний Фонд це справжнє "Золоте Дно". Через який Щомісяця проходить десятки Мільярдів гривень. Ну, а вже Колишній голова Фонду, Зарудний, може спокійно вирушати на "Заслужений Відпочинок". Адже Олексій Борисович, давно забезпечив Собі, своїм Дітям та Онукам щасливе і безтурботне Життя. А за чий Рахунок, ми з вами прекрасно Знаємо...", - підсумував Михайло Шнайдер.

Популярні новини зараз

В Одесі 17-річна дівчина викинулася з вікна 5-го поверху, була в гостях

Світ попрощався з фатальною бунтаркою Біллі Айліш: від колишньої зірки епатажу лишилися самі спогади

Цар-балкон у Києві довів містян до чортиків: "Квартирантам здає?"

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Показати ще

"Мавр сделал свое Дело, мавр может Уходить". Сегодня Глава Пенсионного фонда Украины Алексей Зарудный (на Нижнем фото)...

Geplaatst door Mihail Shnayder op Woensdag 31 oktober 2018

Нагадаємо, що Київська обласна державна адміністрація отримала нового голову, важливу посаду обійняв Олександр Терещук. Так, 30 жовтня український президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення Олександра Горгана з посади голови Київської ОДА, а також указ про призначення на цю посаду Терещука.

Як повідомляв портал Знай.uа, у вересні середня номінальна заробітна плата в Україні склала 9042 гривень. Це на 12,9% більше, ніж у минулому році і більш, ніж удвічі перевищує мінімальний показник.

Також портал Знай.uа писав, що Кабінет Міністрів вніс українців, яким виповнилося 45 років, до категорії соціально незахищених поряд з особами з інвалідністю, батьками-одинаками, учасниками боїв і т. д.