Нові ціни на газ призведуть до того, що українцям практично доведеться голодувати, аби потягнути комуналку. Про це розповів народний депутат від партії "Наш край" Сергій Шахов.

"Чому сьогодні всі говорять про підвищення ціни на газ, коли в березні було зареєстровано постанову №8810 про заборону підвищення ціни на газ. Коли влітку наші волонтери збирали підписи і півтора мільйона підписів зібрав "Наш край", я говорив уряду "Зверніть на це увагу", – зазначив політик.

Шахов зазначив, що енергетична галузь в Україні має пройти детальний аудит.

"Я особисто реєстрував постанову №9027, теж проти підвищення ціни на газ, щоб зробити аудит всієї газотранспортної системи. Зробити аудит усіх свердловин, де качають український газ, кому вони належать. Коли я проїжджаю в свій округ, коли мені люди кажуть, що біля села добувають український газ і рахують за формулою Дюссельдорф+ , по 7 гривень, а сьогодні по 8,55, це ні в які рамки не вписується", – розповів нардеп. "Оце і є геноцидом українського народу, коли люди будуть голодувати. Коли вони будуть думати, сплачувати їм сьогодні за комунальні послуги чи їм сьогодні сплачувати за газ", – додав він.

Кричуща ситуація склалася і у вугільній галузі.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк показала, як виглядала в 18 років: "Накладні вії і іконка"

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: списуватимуть автоматично

Показати ще

"По-друге, сьогодні на Луганщині практично енергетична катастрофа. Сьогодні ТЕЦ буде стояти без вугілля через блокаду, через те, що там немає сьогодні антрациту. Буде опалюватися сьогодні газом, ціна на електроенергію буде коштувати 5 гривень", – розповів Шахов. "Взагалі вугільна галузь руйнується. Ми вимагаємо негайно включитися в цей процес, зробити тимчасову слідчу групу, чому сьогодні не модернізується вугільна галузь, чому сьогодні на шахтарів не звертає увагу міністр енергетики Насалик", – підсумував політик.

Дивіться: Шахов про необхідність відставки Кабміну

Нагадаємо, Шахов завалив Гройсмана та Реву незручними питаннями.Як повідомляв "Знай.ua", Шахов показав, які насправді зимові запаси України. Також "Знай.ua" писав, Шахов викрив проданих "кнопкодавів" у Раді.