Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило ознаки кримінального правопорушення у декларації депутата Київської міськради Сергія Харчука.

За даними офіційного ресурсу НАЗК, у висновках перевірки декларації за 2016 рік встановлено, що депутат не зазначив у звітності дані про дві свої квартири.

"Одна з них у Полтаві площею 48 кв.м, інша у м.Карлові Вари (Чехія) площею 87 кв.м. Також декларант не зазначив та невірно зазначив свої доходи, відомості про які містяться у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків", - повідомили у відомстві.

Загальна сума недостовірних відомостей становить 2 634 780,33 грн.

Популярні новини зараз

Колишня Остапчука Олена Войченко показала, як живе з дітьми зараз: таке свято у них щодня?

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще

"НАЗК затвердило обґрунтований висновок за декларування недостовірних відомостей депутатом Київської міської ради. Про це повідомлені органи прокуратури, Нацполіції та НАБУ", - йдеться у повідомленні.

У відомстві нагадали, що відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб передбачена ст.366-1 КК України та карається штрафом від 2,5 тис. до 3 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин, або позбавленням волі на строк до 2 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Як відомо, минулого року виконавчий комітет "Самопомочі" виключив Сергія Харчука і ще трьох депутатів Київської міськради - Сергія Гусовського, Олексія Руденка і Вадима Васильчука - з членів партії. У "Самопомочі" заявили, що депутати завдали "серйозної шкоди репутації політсили".

У партії зазначили, що зазначені депутати підтримали рішення Київської міськради про виділення родичам їх колеги Романа Марченка земельних ділянок в Києві, які попередньо були незаконно їм же захоплені, загальна площа ділянок становить понад 1,4 га.

Ось, до речі, останній витяг з декларації Харчука, де чітко прослідковується його нерухомість та грошові надходження:

Дивіться: Чи можна подолати системну корупцію в Україні? Інтерв'ю з головою Transparency International

Нагадаємо, Вселенський патріарх Варфоломій нагородив спікера Верховної Ради України Андрія Парубія орденом за багаторічну і послідовну боротьбу за автокефалію ПЦУ. Як повідомляв "Знай.ua", у головному храмі Константинопольської церкви (Стамбул), соборі Святого Георгія, відбулася церемонія вручення Україні Томосу про автокефалію. Також "Знай.ua" писав, експерт сказав, куди насправді мітить Зеленський.