Відомий політолог висловив свою думку щодо справжньої мети шоумена Володимира Зеленського у виборах Президента України 2019 року.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Про це пишуть ЗМІ з посиланням на коментар експерта.

Ігор Тишкевич, експерт Інституту майбутнього вважає, що Володимир Зеленський, який оголосив себе кандидатом на посаду президента України, насправді нібито не має наміру боротися за перемогу на весняних виборах, оскільки його ключова мета - потрапляння до Верховної Ради з партією "Слуга народу".

Верховна Рада
Верховна Рада

Популярні новини зараз

Колишній чоловік загиблої Жанни Фріске Дмитро Шепелєв відкрив те, що тривожило його довгі роки: "Ніколи не любив"

Розлучення, блуд, секс під час вагітності і зради: батюшка пояснив, що насправді забороняє Біблія

Олександр Пономарьов різко змінив стиль: "У магазині дивилися на мене як на прибульця"

Померла зірка серіалу "Клон" - боролася з онкологією 30 років: "Нехай Бог прийме з величезною кількістю світла"

Показати ще

Окрім того він додає, що в ході цієї виборчої кампанії є безліч кандидатів, які "не збираються вигравати ці вибори".

"І Зеленський - один з них. З огляду на, що президентська кампанія плавно перейде в парламентську, такий крок шоумена можна розглядати як підготовку очолюваної ним політичної сили до виборів до Верховної Ради", - підкреслив експерт.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

"Зеленського можна назвати повністю технічним кандидатом, оскільки приціл у нього більш далекий. Але явно він не фаворит президентських перегонів, не дивлячись на великі рейтинги, які будуть" розсипатися "ближче до дати голосування", - резюмує Тишкевич.

Нагадаємо, перше розгорнуте інтерв'ю з коміком і творцем "Кварталу 95" Володимиром Зеленским на політичну тему показало його слабке місце.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Проблема не в тому, що він не може дати однозначних відповідей на складні питання, а в тому, що як політик він нудний і банальний.

Про це заявляє український блогер Денис Казанський.

Як повідомляв раніше Знай.ua, один з лідерів рейтингу майбутніх виборів президента України Володимир Зеленський попередив про підготовку провокації.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Невідомі люди організовують "фейкову" акцію підтримки його політсили у Києві в соціальних мережах.

Також Знай.ua писав про те, що популярний комік і шоумен зі студії "Квартал 95", а нині кандидат у президенти України Володимир Зеленський звернувся до своїх шанувальників і фанатів у соціальних мережах.