Президент-утікач Віктор Янукович може повернути собі висока звання завдки роботі нині діючого гаранта Петра Порошенка.

Януковичу можуть повернули звання президента. Таку думку висловив відомий український журналіст Олександр Дубінський, передає politeka.net.

Раніше Верховна Рада прийняла закон "Про позбавлення Януковича В. Ф. звання президента України". Порошенко знадобилося п'ять місяців на те, щоб підписати цей документ вже після того, як за нього проголосували депутати.

"Президент поставив свій підпис під законопроектом 17 червня 2015 року, проте, як стверджує Дубинський, вже 19 червня Порошенко звернувся до Конституційного суду. У своєму зверненні глава держави звертав увагу на те, що законопроект не відповідає ч. 2 статті 6, ч. 2 статті 8, ч. 2 статті 19, статті 85, ч. 3 статті 105 Конституції України (є неконституційним)," - йдеться у повідомленні.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль забула за Дана Балана за вивченням польської мови: "Потрібна ще румунська"

Зеленський після замаху на Шефіра посилив охорону: поліція переходить на особливий режим роботи

Юрій Ткач з "Кварталу 95" мало не вибив око Євгену Кошовому через окуляри: "Вибачте"

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

Показати ще

Згодом Порошенко нагадав, що Конституція України передбачає позбавлення президента влади тільки за підсумками імпічменту, який у випадку Януковича не проводився.

"Слухання справи за зверненням президента пройшло в жовтні 2016 року в письмовій формі. За його підсумками суд перейшов до закритої частини пленарного засідання для подальшого обговорення матеріалів справи і прийняття рішення. Підсумки цього засідання залишилися невідомими", - повідомляється.

Наголошується, що для повноцінної процедури імпічменту за відставку президента має проголосувати конституційна більшість - 300 депутатів, в той час як рішення про позбавлення Януковича звання президента приймалося простою більшістю.

"Тобто, щоб на всякий випадок прикрити свою президентську дупу - Порошенко готовий навіть на те, щоб відновити в президентських правах дупу Януковича", - пише Олександр Дубинський.

Нагадаємо, Зеленський терміново покинув Україну: що відбувається. "Смішний" кандидат опинився в Польщі.

Раніше Знай.uа писав про те, що Національне агентство з виявлення, розшуку та управління корупційними активами (АРМА) оголосило конкурс з вибору керуючого резиденцією "Межигір'я" (Київська область).

Також Знай.uа повідомляв, що довкола особистого життя "легітимного" екс-президента Віктора Януковича ходить чимало чуток.