Президент України Петро Порошенко 20 - 21 січня відвідає Ізраїль, щоб підписати Угоду про зону вільної торгівлі.

Передає прес-служба президента.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Програма візиту передбачає, що Порошенко проведе переговори з президентом Ізраїлю Реувеном Ривлином, прем'єр-міністром Біньяміном Нетаньяху і спікером Кнесету Юлієм Едельштейном.

У ході зустрічі між Кабінетом Міністрів України та урядом Ізраїлю має відбутися підписання Угоди про зону вільної торгівлі між двома країнами.

Популярні новини зараз
На Україну насуваються дощі та різке похолодання ПриватБанк встановлює обмеження: що загрожує пенсіонерам Спишуть з картки всі гроші: у ПриватБанку терміново звернулися до всіх клієнтів Стане головним полем бою: генерал назвав місто, на яке рф готує масштабний наступ
Показати ще

Також президент України зустрінеться в цій країні з Патріархом Єрусалимським Теофілом III.

Нагадаємо, Вибори президента України: стало відомо, коли Порошенко вирішиться

Чинний президент України Петро Порошенко буде балотуватися на повторний термін президентства. Про це пише видання LB.ua з посиланням на власне джерело в керівництві фракції Блоку Петра Порошенка.

"Президент оголосить про висунення на другий термін 2 лютого. Буде великий форум по висуненню єдиного кандидата від демократичних сил. Там і заявить", - розповіли журналістам у Верховній Раді.

Розмовляючи з представниками ЗМІ, джерело заявило, що згідно з чинним законодавством, кандидати можуть подавати документи для реєстрації до Центральної виборчої комісії до 3 лютого включно.

"Як відомо, Юлія Тимошенко заявить про участь у виборах на День Соборності 22 січня. Порошенко ж це зробить на початку лютого", - додав депутат.

Як раніше повідомляв "Знай.ua" Порошенко оскандалився передвиборною агіткою

Незважаючи на те, що Петро Порошенко офіційно не зареєстрований кандидатом на майбутніх виборах президента, білборди та сіті-лайти з його рекламою давно заполонили українські вулиці.

Мало того, що потенційний кандидат зробив фальстарт, та ще й ведеться рекламна компанія з порушенням закону.

Також Знай.ua" писав про те, що Порошенко і Януковича порівняли одним фото

У мережі активно набирає популярність новий флешмоб #10yearschallenge. Суть його проста: показати кілька своїх фото з різницею в 10 років.

Зробити його на політичну тему і вирішив український юрист Михайло Шнайдер. На своїй сторінці у Facebook він опублікував колаж із двох знімків.