Україна вийшла з угоди про загальні умови поставок товарів між організаціями країн-учасниць СНД.

Кабінет міністрів України підтримав вихід з даної угоди.

В уряді зазначили, що за результатами аналізу Угоди про загальні умови поставок товарів пропонується припинити його дію. Даний документ був розроблений для реалізації міждержавних торгово-економічних угод у рамках СНД і полягав під час переходу учасниць Співдружності до ринкових відносин.

Популярні новини зараз

Зеленський опинився в центрі скандалу після поста в соціальній мережі: "Є один мінус..."

АТБ приголомшив "майстер-класом" зі зміни цін в одну секунду, українці регочуть: "Охоронець згриз"

"Так чий Крим?": всю "міць" Путіна показали одним фото

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще

Зокрема, в угоді зазначені принципи укладання, внесення змін та розірвання торгово-економічних угод із зазначенням обсягів, конкретних постачальників, термінів поставки і закріплення конкретних постачальників за конкретними покупцями, що неприпустимо в умовах ринкової економіки.

За словами урядовців, угода, раніше підписана між країнами вже давно застраріла та не відповідає сучасним реаліям в рамка торгово-кономічних відносин.

Угоду підписували ще в 1992 році.

Нагадаємо,

Білорусь постраждала через обмеження на торгівлю з Україною Популярні товари опинились під забороною.

Рішення про такі заходи було затверджено в рамках Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі.

У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі пояснили, що причиною стала нечесна конкурентна боротьба на українському ринку, яку вели білоруські виробники.

Як повідомляв раніше Знай.ua,  Україні скоротила експорт цукру до Європи. Найбільше вітчизняного продукту купували  Узбекистан, Азербайджан, Лівія.

Також Знай.ua писав, що беручи приклад з європейських країн, Україна за два роки може заборонити використання пластикових пакетів. Це звісно ж призведе до здорожчання упаковки та попиту на папір.

Дивіться: Що купують інші держави в України