Український екс-президент-утікач Віктор Янукович розповів про свої "уподобання" на майбутніх виборах-2019 в Україні.

Про це він заявив на прес-конференції в Москві, передає "ХВИЛЯ".

Янукович розповів, що готовий підтримати всіх політиків в Україні, які "проти влади".  

Він не називав конкретних імен кандидатів у президенти України, яких він підтримує, але підкреслив, що готовий підтримати всіх політиків, які виступають проти чинної влади.

Крім того, Янукович пообіцяв назвати конкретних кандидатів після того, як вивчить їхні передвиборні програми.    

Також екс-президент зазначив, що найважливіше - не допустити переобрання Петра Порошенка президентом України. 

Він стверджує, що глави МЗС європейських країн його "кинули, як лоха", нібито не виконавши умови угоди про врегулювання кризи в Україні, підписаної ними 21 лютого 2014 року.

Нагадаємо, що екс-президент-утікач України Віктор Янукович в рамках свого «легітимного» звернення до українців приміряв рясу святого – тепер над ним сміється вся мережа.

Янукович вважає, що рішення Оболонського райсуду, згідно з яким він повинен сісти у в'язницю на 13 років, не має нічого спільного з законом. Янукович у Москві дав свою шосту за весь час втечі прес-конференцію.

"Вирок не має нічого спільного з законом – суцільні порушення кримінально-процесуального кодексу, все побудовано на брехні і ненависті", - сказав Янукович.

Він також розповів про якесь нібито опитування народу, який нібито теж не вірить у справедливість суду.

Раніше портал писав, що адвокати Віталій Сердюк, Ігор Федоренко та Олександр Горошинський, що представляють інтереси колишнього Президента України Віктора Януковича, повідомили про презентацію результатів власного розслідування злочинів, які інкримінують їхньому клієнту.

Як повідомляв портал Знай.uа, суд визнав Януковича невинним

Також Знай.uа писав про те, що за високими парканами в селі Гореничі, що під Києвом, проглядається будинок колишнього генпрокурора Віктора Пшонки.