До президентських виборів в Україні залишилося ще більше місяця, а правоохоронці вже встигли відкрити сотні справ.

Цю інформацію повідомив радник міністра внутрішніх справ України Іван Стойко, передає "Политека".

"З початку виборчого процесу в Національній поліції зареєстровано 1041 повідомлення, пов'язане з виборчим процесом. Найчастіше надійшли повідомлення пов'язані з порушеннями передвиборчої агітації – 730 повідомлень, з підкупом виборців – 66, пошкодженням майна – 13, хуліганством – 12". Іван Стойко

Стойко зазначив, що кримінальні провадження відкривають як за фактом порушення закону про вибори, так і по самому проведенню виборчої кампанії.

Популярні новини зараз

Вбивство жінок під Києвом виявилося інсценуванням силовиків: шалені подробиці, українці шоковані

Олена Зеленська кардинально змінилася за місяць: куди зникала перша леді та як тепер виглядає

Померла незамінна акторка з серіалів "Бригада" та "Моя прекрасна няня": на сцені з шести років, сотня ролей

Курс валют на 21 серпня: долар плюхнувся на землю

Показати ще

За 241 фактом після повідомлень громадян проводяться перевірки, складено 266 протоколів про адміністративні порушення. Кожен день з початку повноцінної виборчої кампанії в поліцію приходить до 100 повідомлень". Іван Стойко

Нагадаємо, в мережі набирає популярність проект #ВибориБезБрехні, де аналізуються висловлювання кандидатів у президенти і їхні слова перевіряються на чесність. Ось кілька основних цитат, до яких прикута увага останнім часом.

"У 12-13 роках Україна була в рейтингу Doing Business на 153 місці поруч з Сомалі… І за ці чотири роки, уявіть собі, з 153 місця Україна опинилася на 71 місці. Це не я кажу. Це не говорять українські економісти. Це говорить найавторитетніший у світі рейтинг Світового банку. Інші країни теж розвиваються і піднімаються. Але ми на 71 місці. Найбільший прогрес, який будь-яка країна продемонструвала за такий термін".