Чинний президент Петро Порошенко, як і інші політики, в кінці року подав декларацію про доходи за 2018 рік. І ці цифри зацікавили кандидата в президенти Юлію Тимошенко.

Про це повідомляє ТСН.

Юлія Тимошенко зажадала, щоб Національне агентство з питань запобігання корупції взявся за дослідження збагачення Порошенко. Відповідну заяву вона озвучила на погоджувальній раді парламенту.

Тимошенко заявила, що в 2018 році доходи глави держави зросли, про що свідчать зміни, які він вніс у свою декларацію протягом року.

Політик переконана, що НАПК необхідно скласти протокол про корупцію, тому що Порошенко за 2018 рік у кілька разів збільшив свої доходи.

"Я тримаю в руках декларацію Порошенко за минулий 2018 рік, а також документи, якими він додекларировал в 2018 році свої статки. Президент України за рік в 82 рази збільшив свої доходи. На тлі крайньої бідності людей. А що найбільш цікаво, що частину своїх доходів він збільшив на те, що дає свої особисті гроші своїй країні під час війни під відсотки. Лихварство президента під час війни, розрухи і практично майже голоду — це злочин. Є абсолютний конфлікт інтересів між президентом, який має всі повноваження і призначає керівника Національного банку, а також тим, що він своїй державі віддає гроші під відсотки. Я звернулася до Національному агентству з питань запобігання корупції з офіційною заявою про конфлікт інтересів", - заявляє Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, Порошенко показав нову передвиборну кампанію і шокував українців. Таких змін українці не очікували.

Як повідомляв Знай. ua, культовий український поет написав Порошенко пафосну оду. Цей ж вірш Павличко прочитав на форумі Відкритий діалог 9 лютого у Києві, де виступав Порошенко.

Знай. ua писав, що охоронці Порошенко безжально порвали плакат активіста. Не дали навіть підняти телефон.