Россія може спробувати відкрити на півночі Європи другий фронт агресивних дій.

Про це повідомляє "Хвиля".

Зокрема, держсекретар США Майк Помпео зазначив, що Захід повинен об'єднатись та спільними зусиллями протидіяти російській агресії.

"Сьогодні ми повинні дбати про збільшення оборонних можливостей НАТО, враховуючи можливу російську агресію. Війна на європейській землі і те, що відбувається в Україні, відкрили нам очі на те, що росіяни можуть спробувати відкрити другий фронт саме тут", - заявив Помпео.

Крім того він додав, що НАТО ває відігравати одну із вирішальних ролей, відносно захисту вільних народів Європи. Держсекретар США зазначив, що у Росії є значні плани щодо забезпечення власного домінування в Європі і світі.

Помпео відзначив, що Захід повинен докласти всіх зусиль щоб стримати можливі агресивні наміри Росії

"У той же час ми - як США, так і західні демократії, - повинні зробити все, що в наших силах, щоб затримати такі атаки, як, наприклад, агресію в Україні, анексію Криму або нічим не спровоковану атаку на українські кораблі в Чорному море", - підкреслив Помпео.

Він зазначив, що спроби Росії по дестабілізації Європи повинні бути зустрінуті рішучим опором.

Одним з таких кроків він назвав присутність НАТО на східному фланзі і реагування за принципом: напад на одну країну є нападом на весь Альянс.

Разом з тим варто відзначити, що держсекретар США підкреслив, що авторитарна Росія не здатна бути другом для держав, які хочуть свободи і суверенітету.

Державний секретар США Майк Помпео закликав міністра закордонних справ Угорщини Петера Сийярто підтримувати Україну.

"Ці кроки в поєднанні із зобов'язанням Угорщини витрачати 2% ВВП на оборону і значну присутність в Афганістані зміцнює безпеку Угорщини і НАТО. Немає необхідності дивитися далі, ніж на Україну, найближчого сусіда Угорщини, щоб зрозуміти, чому це потрібно. І сьогодні я говорив з міністром закордонних справ про термінову необхідність підтримувати Україну і її прагнення до суверенітету і територіальної цілісності ", - підкреслив Помпео.

Нагадаємо, Трамп зібрався укласти з Росією договір світової важливості.

Як повідомляв "Знай.ua", на Трампа накинулися через "Північний потік-2".

Також "Знай.ua" писав, що у Росії запропонували визнати Зеленського "легітимним" без виборів.

Помпео закликав Угорщину не дружити з Росією