Кандидату в президенти від політичного руху "Слуга народу" Володимиру Зеленському часто дорікали у тому, що нібито він "людина Коломойського", тому при першій можливості після своєї ймовірної перемоги на виборах поверне ПриватБанк у власність колишнього акціонера.

Втім, під час зустрічі з колишнім міністром фінансів Олександром Данилюком він запевнив у протилежному. Як відомо, розмова стосувалася побудови ліберальної економіки в Україні. Крім того, за словами Данилюка, говорили "про завершення війни на сході, роботі з західними партнерами, ліквідації впливу олігархату і оновленні державного апарату".

Ігор Коломойський
Ігор Коломойський

"Звичайно, ініціював і питання націоналізації Приватбанку і зв'язків з Коломойським. Отримав відповідь, що не для того йде в президенти, щоб повертати Приватбанк. Сподіваюся, це був щирий відповідь. Зараз стільки серйозних викликів і можливостей, що буде просто нерозумно і безвідповідально проміняти їх на пряники ", - розповів колишній міністр.

Популярні новини зараз

Від тривалої хвороби померла міністр освіти Любомира Мандзій - Садовий ллє сльози

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Показати ще

Слід відзначити, що саме Данилюк брав безпосередню участь в націоналізації ПриватБанку і неодноразово заявляв, що причетні до шахрайства в цьому банку повинні понести відповідальність.

ПриватБанк був націоналізований в кінці 2016 року. Результати незалежного розслідування компанії Kroll показали, що банк перед націоналізацією був об'єктом масштабних і скоординованих шахрайських дій як мінімум протягом десяти років. Це призвело до нанесення банку збитків щонайменше в розмірі 5,5 млрд доларів США.

ПриватБанк
ПриватБанк

Усередині ПриватБанку існував ще один банк, який забезпечував проведення платежів і сприяв руху коштів по сотням кредитних договорів на мільярди доларів в інтересах осіб, пов'язаних з колишніми акціонерами.

Дивіться: "Не приписуйте мені Коломойського" (Володимир Зеленський)

Нагадаємо, Зеленський показав, що зробить з комуналкою у разі перемоги на виборах. Як повідомляв "Знай.ua", названо спільні риси Зеленського та Обами. Також "Знай.ua" писав, що Мочанов розповів про лідера Кварталу 95.