Болгарська провидиця Ванга ще за свого життя передбачила, хто буде президентом в Україні на нових виборах, пише Акценти. 

"І прийде в політику нове обличчя, вся стара влада піде в минуле і стане країна жити зовсім інакше", -  промовила Ванга, говорячи про Україну.

Також відомо, що Ванга напророкувала Україні стрімке економічне зростання і тривалий конфлікт із Росією, який може тривати протягом багатьох років.

Варто відзначити, що такий опис найбільше підходить під нового кандидата в президенти Володимира Зеленського. Ванга відома своїми передбаченнями, які збувалися по всьому світу. Фахівці, які займалися розшифровкою пророцтв Ванги вказали на цікавий факт. Болгарка знала про посилення військового конфлікту в Сирії за участю РФ і США. Більш того, вона казала, що там "руська кров проллється". Дійсно, Володимир Зеленський обіцяє повністю змінити всіх членів влади.

Володимир Зеленський (автор "Кварталу 95")
Володимир Зеленський (автор "Кварталу 95")

Раніше повідомлялося, що журналісти видання НВ у новому матеріалі про виборчі стратегії і погляди Володимира Зеленського привідкрили завісу "несмішних" зв'язків відомого гумориста Володимира Зеленського, якого називають найбільш рейтинговим кандидатом на пост глави держави.

Так, наприклад, штаб Зеленського, офіс якого знаходиться в Печерському районі Києва, очолює Іван Баканов, один з керівників Студії Квартал 95. Саме він наприкінці 2017 року заснував партію Слуга народу – політичну силу Зеленського.

А ось експертом з загальнополітичних питань в штабі є Дмитро Разумков, який розповів НВ про те, чому багато регіональні штаби кандидата Зеленського очолили представники його проектів Студія Квартал 95 і Ліга сміху.

"Ті, хто сьогодні представляють команду в регіонах, - це не ті люди, які потім стануть губернаторами. Хоча це і не означає, що вони не можуть ними стати", - стверджує Разумков.

Нагадаємо, Ванга описала майбутнього президента України: розшифровано нове пророцтво.

Як повідомляв Знай.uа, Зеленський з евробляхерами вирахували нову ціну на розмитнення: переплатили мільйони.

 Знай.uа писав, Зеленський переміг: суд поставив крапку в гучному скандалі.