Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков порушує статтю закону щодо вимог до міністрів, серед яких — знання української мови. Окружний адміністративний суд Києва вже відкрив відповідне провадження щодо цього.

Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

"Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова щодо неподання до Верховної Ради України подання про звільнення очільника МВС", — ідеться в повідомленні.

Відомо, що позивач у цій справі — Олена Халарєга. Розглядатиме справу суддя Наталія Шевченко. Зазначається, що суд розглядатиме адміністративну справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.

Прес-служба суду повідомляє, що спрощене позовне провадження призначене для розгляду справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення.

"Згідно з Кодексом адміністративного судочинства України, суд розглядає справи за правилами спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів із дня відкриття провадження", — зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, що інформацію про те, що в штабі "провладного кандидата" за гроші адміністративного ресурсу та бюджетних коштів купують лояльність найбідніших виборців на майбутніх виборах, прокоментував міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Як повідомляв "Знай.uа", Аваков ризикує попрощатися з кріслом міністра: за що можуть звільнити керівника МВС.

Раніше "Знай.uа" писав, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запевнив, що наразі слідчі Національної поліції зараз перевіряють ситуацію щодо виявлення технічного обладнання біля офісу кандидата в президенти Володимира Зеленського.