Стало відомо, що команда кандидата в президенти Володимира Зеленського потратила з виборчого фонду на президентську кампанію близько 60 мільйонів гривень. Про це розповів керівник виборчого штабу Зеленського Іван Баканов в інтерв'ю BBC News Україна.

"Станом на сьогодні ми витратили на всю кампанію близько 60 млн грн з виборчого фонду - це на все, що ми робимо", - сказав він.

Баканов запевнив, що очікується витратити ще 40 мільйонів до першого туру виборів.

Що стосується можливого другого туру, керівник штабу зазначив: "Це вже інше питання. Там треба буде все бюджетувати окремо".

Крім того він заявив, що команді не вистачає грошей на все задумане і джерелом грошей виборчого фонду є "симпатики" кандидата.

На питання, чи має відношення до фінансування олігарх Ігор Коломойський, він відповів: "Ні, це звичайні люди, які заробляють гроші".

На питання, чи є контакти у штабу Зеленського з Коломойським, Баканов сказав: "Всі ставлять це питання, я відповім так: можливо, хтось контактує, але я не бачив. Конкретно мені ніхто не давав якихось вказівок, грошей і не висловлював навіть побажань щодо того чи іншого питання від команди Ігоря Валерійовича. Тобто я не можу це навіть уявити".

Керівник штабу також розповів, що так звана "ЗеКоманда" по всій Україні нараховує приблизно 500 тисяч людей, а в центральному штабі кандидата працює близько 70 людей.

За словами Баканова, нардеп Сергій Лещенко та екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, яких бачили на фото разом із командою Зеленського, є "симпатиками" кандидата і хочуть приєднатися до його команди. 

Що стосується колишнього міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса, керівник штабу зазначив, що "він вже у команді Зеленського".

Баканов також запевнив, що Зеленський не боїться приходити на політичні ток-шоу і готовий відповідати на питання в прямому ефірі.

"Він повністю готовий, можу це повторити багато разів. І, думаю, він може з'явитися у прямому ефірі до першого туру", - наголосив керівник штабу.

Нагадаємо, Зеленського знову атакували: перші подробиці.

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Гриценко назвав головного конкурента на виборах, і це не Зеленський.

Також Знай.ua" писав про те, що Зеленському вдалося неможливе: успіх слуги народу показали в цифрах.