Україна в 2019 році повинна буде виплатити по валовому зовнішньому боргу рекордну суму. Зараз за нами висить борг у 15,7 мільярдів доларів.

Про це повідомили представники Нацбанку, - пише Politeka.

У січні-березні цього року виплати по валовому зовнішньому боргу складуть $ 5,6 млрд, у тому числі $ 4,28 млрд належить перерахувати в рахунок основної суми, після чого в другому-третьому кварталах сума виплат повинна знизитися до $ 3,6 млрд і $ 3, 9 млрд відповідно.

У четвертому наступному 2019 року сума виплат складе $ 2,52 млрд, у тому числі – $ 1,85 млрд в рахунок основної суми, уточнюється в матеріалах Нацбанку.

Популярні новини зараз

Олена-Крiстiна Лебідь приголомшила зізнанням про жорстоке побиття: покинув на підлозі в калюжі крові

Індекс Біг-Мака: долар в Україні має коштувати 11,5 гривень

Головне за ніч: пенсії до 3800 грн, повернення Світлани Лободи в Україну, друга молодість Алли Пугачової і одкровення Дзідзьо про розлучення зі Slavia

Кума Дзідзьо Оля Цибульська отримала каменем по своїй автівці: "Розбив лобове скло"

Показати ще

Найбільшими в поточному кварталі повинні бути виплати за боргом інших секторів – $ 2,92 млрд, а всього за підсумками року – $ 6,4 млрд.

Виплати за боргом держуправління в 2019 році досягнуть $ 5 млрд, у тому числі $ 3,3 млрд в рахунок основної суми, за службовим НБУ – $ 843 млн, включаючи $ 595 млн основної суми.

Валовий зовнішній борг України за підсумками четвертого кварталу 2018 року зріс на $ 515 млн, або 0,45%, – до $ 114,71 млрд. У той же експерти говорять про скорочення загального боргу у 2018 році на $ 0,74 млрд, або 0 , 64%.

Нагадаємо, ПриватБанк знову втрапив в гучний скандал. Мати-одиначка поскаржилась на блокування її картки.

Як повідомляв портал Знай.ua, монетизація субсидій може загнати українців у борги.

За словами експертів, в групу ризику потраплять громадяни, яким затримують виплати субсидій "живими грошима". Проблема полягатиме у затримці оплати через зміну процедури сплачення субсидії.

Також Знай.ua писав про те, що українцям повідомили про підвищення зарплат.

Дивіться: Вибори в Україні, хитрі схеми чиновників на тлі злиднів