Україна в 2019 році повинна буде виплатити по валовому зовнішньому боргу рекордну суму. Зараз за нами висить борг у 15,7 мільярдів доларів.

Про це повідомили представники Нацбанку, - пише Politeka.

У січні-березні цього року виплати по валовому зовнішньому боргу складуть $ 5,6 млрд, у тому числі $ 4,28 млрд належить перерахувати в рахунок основної суми, після чого в другому-третьому кварталах сума виплат повинна знизитися до $ 3,6 млрд і $ 3, 9 млрд відповідно.

Популярні новини зараз

Змучена Алла Мазур поділилася з українками історією перемоги над раком: "Розмова - не лише про біду і біль"

Укрзалізниця відправила українців на карантин, каси закриті: "Більше жодних квитків"

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Власниця елітної школи розкрила правду про дітей Зеленського: "Постійний тиск"

Показати ще

У четвертому наступному 2019 року сума виплат складе $ 2,52 млрд, у тому числі – $ 1,85 млрд в рахунок основної суми, уточнюється в матеріалах Нацбанку.

Найбільшими в поточному кварталі повинні бути виплати за боргом інших секторів – $ 2,92 млрд, а всього за підсумками року – $ 6,4 млрд.

Виплати за боргом держуправління в 2019 році досягнуть $ 5 млрд, у тому числі $ 3,3 млрд в рахунок основної суми, за службовим НБУ – $ 843 млн, включаючи $ 595 млн основної суми.

Валовий зовнішній борг України за підсумками четвертого кварталу 2018 року зріс на $ 515 млн, або 0,45%, – до $ 114,71 млрд. У той же  експерти говорять про скорочення загального боргу у 2018 році на $ 0,74 млрд, або 0 , 64%.

Нагадаємо, ПриватБанк знову втрапив в гучний скандал. Мати-одиначка поскаржилась на блокування її картки.

Як повідомляв портал Знай.ua, монетизація субсидій може загнати українців у борги.

За словами експертів, в групу ризику потраплять громадяни, яким затримують виплати субсидій "живими грошима".  Проблема полягатиме у затримці оплати через зміну процедури сплачення субсидії. 

Також Знай.ua писав про те, що українцям повідомили про підвищення зарплат.

Дивіться: Вибори в Україні, хитрі схеми чиновників на тлі злиднів