Зеленського продовжують намагатися дискредетировать, а відгомін першого туру виборів лунають і досі. Доказом цього є відео, опубліковане на сторінці команди Зеленського на сторінці в Facebook, в якому наведено багато прикладів фальсифікації Порошенко.

СРОЧНО! Команда Порошенко готовит массовые фальсификации против Зеленского

СРОЧНО! Команда Порошенко готовит массовые фальсификации против Зеленского Как Порошенко собрался побеждать Зеленского? Только с помощью фальсификаций, больше у него нет никаких шансов. Давайте вместе сломаем старую систему! Становись наблюдателем и членом комиссии на сайте https://ze2019.com/dvk

Geplaatst door Команда Зеленского op Zaterdag 6 april 2019

Експерти у відео розповідають про тих махинацих, які були дуже популярні в першому турі виборів: одна людина голосував кілька разів на різних дільницях, одна людина вкидывал відразу кілька бюлетней в урну.

"Одна справа зловити таке нещастя, яке просто проголосувала, але зовсім інше зловити тих, хто видає по кілька листочків. Представники комісії выдвала по два бюлетені в руках" - розповідають в студії.

Популярні новини зараз
Федори Олександрійської 24 вересня: чому сьогодні не можна бруднити спідницю і навіщо кришити капусту, традиції та заборони дня Сергій Притула "розчавив" путіна, як комашку і розклав усе "по поличках": "Ботоксна ср*ка" 36,6 грн чи 50 грн: в НБУ попередили, чого чекати від курса долара у найближчі місяці Оля Полякова зізналася у страшній хворобі, на обличчі поки не видно: "Я п'ю щодня, я бухаю"
Показати ще

Експерти впевнені, що перший тур - це всього лише репетиція, а у другому турі - фальсифікації будуть масовими.

"Ви підете голосувати і повинні захищати свій вибір. Порошенко проведе соціологію, побачить відрив і якщо його можна буде покрити фальсифікаціями, то вони будуть масовими."

В коментарях українці виказують свою думку на цей рахунок:
"Зе 100% виграє.", "Потрібно йти голосувати", "Зе буде президентом!", "Петруся ти дуриш людей.А Бог все бачить.ПОБІЙСЯ !!!! Розплата за гріх - смерть", " Петруха скільки б не напружувався, але Зе виграє", "Тому що в Україні немає правосуддя, тому що суди під Порохом", "Всіх фальсифікаторів під суд.", "Ще справа в тому, що бюлетені будуть менші і кинути їх буде набагато легше, і якщо вкинуться стопкою, то навіть не буде сильно видно"

Нагадаємо, що у Зеленського озвучили план повернення Криму і Донбасу.

Раніше, Знай.ua повідомляв, що Романенко розповів, у чому сила кампанії Зеленського

Також, портал Знай.ua писав, що українські військові розповіли, що насправді думають про Порошенка.