Кандидат в президенти Володимир Зеленський потисне руку Петру Порошенко в разі свого програшу в другому турі.

Про це повідомив спікер передвиборного штабу Зеленського Дмитро Разумков в ефірі одного з телеканалів.

Зокрема, Разумков відзначив, що поразка Зеленського у другому турі виборів малоймовірна, проте у разі перемоги Порошенка Володимир змириться з нею та визнає.

При цьому він відразу ж додав, що перемога будь-якого кандидата повинна бути чесною без жодних маніпуляцій результатами виборів.

Володимир Зеленський (Квартал 95)
Володимир Зеленський (Квартал 95)

Популярні новини зараз

Україна екстрено закриває кордони: жодних пляжів і концертів

Працюючих пенсіонерів штрафуватимуть? У ПФУ пояснили ситуацію з виплатами

Син Віктора Павлика помер від раку, мама повідомила про тяжку втрату

Напівгола хмельничанка у фонтані показала Руслані, що таке "дикі танці" - приберіть дітей від екранів

Показати ще

[quote author=""]"Я думаю, що цього не станеться, але, думаю, що так

Відомо, що другий тур голосування на виьорах президента України відбудеться 21 квітня.

Варто нагадати, що кандидат у президенти Володимир Зеленський озвучив один з пунктів передвиборної програми. Це - розбір антикорупційної системи. Зеленський вважає, що покарання за корупцію має перевищувати всі можливі вигоди від неї. Команда Зеленського зазначає, що в цій сфері винаходити велосипед не потрібно.

Нагадаємо, Анатолій Гриценко розповів про зустріч з лідером президентської гонки Зеленським. За словами політика, Володимир поки не готовий до посади президента, але готовий докладати максимальні зусилля і спиратися на професіоналів.

Як повідомляв "Знай.ua", керівник студії "Квартал 95" та кандидат у президенти України Володимир Зеленський виграв перший тур. Він обіцяв представити свою команду після того, як пройде у другий тур. Відомий український політолог Юрій Романенко заявив, що Зеленському варто призначити на посаду міністра оборони Анатолія Гриценка.

Також "Знай.ua" писав, що Володимир Зеленський наразі має гарний рейтинг, політологи всі як один переконані, що головна надзадача для кандидата - не розгубити його в умовах короткого "медового місяця".

Зеленський вже виграв вибори президента і увійде в світову історію політтехнологій - Антонюк