Український телеведучий, продюсер та шоумен Ігор Кондратюк вирішив трохи остудити пристрасті, що розпалились з Зеленським і Порошенком, закликавши колишнього президента України - Віктора Федоровича Януковича до порушення тривалої тиші. 

Віктор Янукович
Віктор Янукович

"Що ж Янукович відмовчується? Вікторе Хведоровичу! Що там в Ростові говорять? За кого голосувати, гарант ви хр*нів? Порадьте вашим виборцям - вони, недолугі, нікуди не ділися! Хто з двох фіналістів є представником геноциду української нації? А хто - навпаки? Кого ви бачите в новорічну ніч під йолкою? Астанавітє своє мовчання, праффесор!" - написав Ігор.

Що ж Янукович відмовчується? Вікторе Хведоровичу! Що там в Ростові говорять? За кого голосувати, гарант ви хрінів?...

Geplaatst door Igor Kondratiuk op Zaterdag 13 april 2019

"Мовчки чекає кулєгу?))))як думаєте?)", "Може пеньки не дають зосередитися на проблемі?", "Може вже і там страусів завів",  "Кучма породив Ющенка, Ющенко породив Януковича, Янукович породив... див. біблію", "Він в шоці!»А що так можна було?»!"

Також, нерідкою є і "народна творчість" українців, в якій вони зображують різноманітні випадки майбутніх дебатів.

Ігор Кондратюк нерідко ділиться в соціальних мережах своїми спостереженнями та кумедними постами. Один з недавніх був присвячений ремонту Шулявського моста.

Хозяїн, а що там? Невже шулявський міст ремонтують?! 🤔😂

Geplaatst door Igor Kondratiuk op Zaterdag 13 april 2019

Нагадаємо,  син колишнього українського президента Віктора Януковича Олександр Янукович намагається реалізувати сценарій реваншу в Україні за допомогою нової політичної партії.

Як повідомляв раніше Знай.ua,  майже через п'ять років після підступної втечі, квартиру екс-президента Віктора Януковича на Оболонській набережній української столиці передали в оренду.

Також Знай.ua писав про те, що спливла інформація про стосунки президента-втікача Віктора Януковича та глави держави-окупанта Володимира Путіна.