Президент і кандидат Петро Порошенко проводить дебати на НСК "Олімпійський". Так, він заявив, що не має ніяких офіційних підтверджень у тому, що опонент кандидат у президенти Володимир Зеленський має наркотичну залежність. 

"Щодо можливих звинувачень у наркозалежності позиція моя наступна - я казав  три рази і кажу четвертий - я не маю жодних доказів, які б підтверджували, що Зеленський - наркоман", - заявив Порошенко на НСК "Олімпійський". 

Нагадаємо,  всі українці досі обговорюють появу Петра Порошенка у ефірі каналу 1+1, адже події того вечора прикували увагу багатьох. Не є винятком і юрист Михайло Шнайдер, який поділився своїми роздумами на сторінці в соціальній мережі Facebook.

Нагадаємо, аналіз крові Зеленський здав у "Eurolab", яку очолює його прихильник. Він показав відсутність у його організмі наркотичних речовин. При публікації результатів Зеленський оприлюднив документ, на якому датою здачі аналізу значилося 2 квітня, а трохи пізніше - з датою 5 квітня. Порошенко здавав біозразки у медпункті НСК "Олімпійський" чотирьом лабораторіям – експрес-тест не показав психоактивних речовин, алкоголю у крові теж не виявили. Однак у опонентів лишилася недовіра до результатів.

"Після недавнього бенефісу на каналі 1+1 багато почали з захопленням розповідати який Петро Олексійович прекрасний оратор і інтелектуал. Я частково можу з ними погодитися. Він дійсно вміє красиво говорити. Тільки є дві дуже великі різниці між порожніми словами і конкретними діями. Гучними гаслами і обіцянками неможливо побороти бідність, корупцію і розруху. Слова-це лише струс повітря." - повідомив Шнайдер.

А потім навів конкретні приклади того, як слова гаранта розходяться з діями, адже Україна посіла перші місця в Європі за рівнем зростання цін, бідність, темпів інфляції і багатьом іншим показникам.

Нагадаємо, Зеленський в літаку викликав захват українок.

Як повідомляв "Знай.uа", у Зеленського пояснили перепалку з Порошенком.

Також Знай.uа" писав, що Волкер розповів про вибір США на виборах президента України.