Очільниця "Батьківщини" Юлія Тимошенко записала звернення, в якому заявила, що кандидат у президенти Володимир Зеленський переможе у другому турі виборів.

Відповідний ролик Тимошенко опублікувала в Facebook.

"Навколо мене мої друзі, знайомі і навіть члени сім'ї сьогодні запекло сперечаються про те, як голосувати у другому турі. Ці сварки доходять до того, що люди один з одним не розмовляють, я не виключаю, що подекуди є і рукоприкладство", - розповіла вона. 

Keep calm

Знаєте, що мене зараз хвилює найбільше? Навколо мене всі пересварилися через 2-й тур. Впевнена, що навколо вас теж. Одні лякають, що після 21 квітня наступить армагеддон. Інші - що все буде «зешибісь». Але друзі, не буде ні першого, ні другого. Після 21 квітня настане 22 квітня. А стосунки людей будуть зруйновані. Нам треба повернутися з політичної війни. Припинити цей політичний передоз в нашому повсякденному житті. Саме наша єдність, а не вибори президента, - запорука того, що в країні все буде добре. Кожен новообраний президент починає свою промову з таких слів: «Я буду президентом всіх українців»… Давайте ж і ми з вами будемо українцями всіх українців. Це дуже важливо!

Популярні новини зараз

Пальчевський пригадав "грішок" Кравчука 30-річної давності: "Зеленському доведеться вирішувати..."

Лобода вперше показала, як співає її донька: "Мам, це хітяра"

Яке свято 7 грудня: чого не можна робити в цей день

Шикарному життю вдови "Мотороли" позаздрить кожна жінка: замість скорботи елітні авто і дорогезні заклади

Показати ще
Geplaatst door Юлія Тимошенко op Woensdag 17 april 2019

"Всі думають про те, що один кандидат всіх лякає, що після виборів президента буде Армагеддон, другий кандидат говорить про те, що після виборів все буде Зешибісь. Не буде ні першого ні другого. Після 21 квітня настане 22 квітня, але стосунки людей будуть зруйновані. Нам треба це припиняти. Нам треба повернутися з політичної війни, припинити цей політичний передоз в нашому повсякденному житті", - сказала Тимошенко.

За її словами, більше не треба питати, кого підтримати на виборах, тому що все очевидно.

"І більше не задавати питання, за кого голосувати у другому турі, тому що математика великих чисел вже говорить про те, що у другому турі переможе Володимир Зеленський. Це об'єктивна реальність і треба вже думати, як з цим жити далі", - вважає лідер "Батьківщини".

Нагадаємо, директор соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович розповів, що думає щодо результатів другого туру виборів в Україні в коментарі виданню Обозреватель.

На думку соціолога, Порошенка робить все можливе, щоб скоротити розрив між Зеленським.

Антипович наголосив, що опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) завершився 14 квітня, а значить, до другого туру є тиждень, щоб картина змінилася.

Нагадаємо, мережі порівняли дитячі фото Зеленского Порошенко і Тимошенко.

Раніше Знай.uа повідомляв, 10 фактів про дебати між Зеленським і Порошенком.

 Знай.uа писав, на Зеленського напали в власному будинку.