У четвер, 18 квітня, соціологи провели цікаве опитування, яке визначило: скільки часу буде потрібно новому главі України, щоб домогтися позитивних змін у країні. Так, половина опитаних українців відповіли, що новій команді президента потрібно дати не менше року, щоб показати перші позитивні результати роботи.

Про це свідчать остаточні підсумки опитування, яке провела Соціологічна група "Рейтинг". Наголошується, що дослідження проводилося в останній тиждень перед президентськими виборами.

При цьому чверть опитуваних забажали перших досягнень вже через 6 місяців. Ще 14% - хочуть побачити зміни на початку осені, а 8% - чекають на зміни відразу після перемоги нового гаранта.

Примітно, що серед молодих опитаних, жителів Півдня і Центру трохи більше тих, хто готовий почекати рік або довше, щоб побачити досягнення роботи майбутнього президента України.

Популярні новини зараз
61,72 грн за кубометр: українці дізналися, скільки вони можуть заплатити за водопостачання вже з 1 квітня Вчені дізналися, що в наших будинках брудніше за унітаз у тисячі разів - користуємося цим щодня "Сопля зелена, зараз об*сцю тебе": російський вчитель поставив учня на коліна і знущався через погану поведінку Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня
Показати ще

Уточнюється, що соцопитування проходило з 12 по 16 квітня 2019 року. Методом особистого інтерв'ю соціологи опитали 3000 респондентів від 18 років і старше. Помилка репрезентативності дослідження не перевищує 1,8%.

Нагадаємо, що якби вибори до Верховної Ради відбувалися в середині квітня, то в парламенті влаштувалися б чотири партії – Слуга народу (12,4%), Опозиційна платформа – За життя (7,5%), БПП (6,6%) і Батьківщина (5,8%).

Як повідомляв портал Знай.uа, кандидат у президенти Володимир Зеленський поділився думками щодо особливого статусу Донбасу, амністії бойовиків і відносин з президентом держави-агресора Володимиром Путіним. Слуга народу заявив, що у "Донбасу" не повинно бути особливого статусу, крім того, він категорично проти амністії бойовиків.

Також портал Знай.uа писав, що в середу, 17 квітня, кандидат у президенти Володимир Зеленський дав перше розгорнуте інтерв'ю з моменту оголошення другого туру виборів президента України. В ході розмови кандидат відповів на запитання і розкрив план дій у разі перемоги в другому турі.