Народний депутат від "Воля народу" Євген Рибчинський розповів, чому так різко змінилися рейтинги кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського. Так, нардеп помітив у цьому недостовірний "вкид", адже " провести соцдослідження за 2 дні просто неможливо". Про це він написав у статті, яку було опубліковано в Українській правді. 

"Цілком зрозуміло, що до останної миті цих виборів зберігатиметься інтрига. І не тому, що у понеділок вельмишановний КМІС оприлюднив результати опитування в пропорції приблизно 70/30 на користь нового обличчя в політиці. А тому що, невідомо з якого переляку вже через день з'явилася нова соціологія, яка показувала зовсім іншу пропорцію – приблизно 60/40 на користь усе того ж самого кандидита. .. Знову ж таки для тих, хто розуміється на темі, цілком очевидно, що провести дослідження за 2 дні просто неможливо, просто не існує такої бази і такої технології, яка б працювала по країні так швидко. Але цей маніпулятивний вкид тим не менше зіграв свою тонізуючу роль і прибічники одного з кандидатів одномоментно піднеслися духом донеможна", - написав Рибчинський. 

"Проте, численні колцентри по країні фіксують зовсім іншу динаміку. Ця динаміка показує, що навіть західні області України вже не вірять у перемогу досвідченого кандидата від влади і бажають бачити зміни у країні і нові обличчя у політиці вже у найближчий час", - заявив він. 

Популярні новини зараз

У Росії побачили привид Михайла Круга: фото, від якого кожному стане не по собі

На пенсію у 50: кому пощастить вийти на заслужений відпочинок раніше та скільки заплатять

Велетенський крилатий мутант атакував Чорнобиль: як виглядає найотруйніша істота зони відчуження

Розтрощило всього і передушило шию: у Польщі загадково загинув українець, мільйони заробітчан перелякалися не на жарт

Показати ще

Нагадаємо, народний депутат України Євген Рибчинський прокоментував майбутні вибори президента України та оцінив шанси кандидатів, зазначивши, що на сьогодні у цьому контексті існує інтрига, яка розкриється після першого туру.

Про це він розповів у інтерв'ю для програми DROZDOV, передає Рoliteka.

На початку розмови Рибчинський відзначив, що українці, хоч є за великим рахунком "заполітизованою нацією", повною мірою не усвідомлюють особистої відповідальності за свій вибір та політиків, які приходять до влади.

Нагадаємо,  проросійські ресурси в Україні взялися активно поливати брудом одного з ініціаторів Закону про мову Євгена Рибчинського.

Як повідомляв раніше Знай.ua,  у чинного гаранта Петра Порошенка немає ніяких шансів на другий термін президенства.

Також Знай.ua писав про те, що відомий журналіст Андрій Пальчевський розповів про свою улюблену актрису, яку вважає унікально талановитою серед українського бомонду.