Спікер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков прокоментував скандальне питання про "повстанців", яке кандидат в президенти Володимир Зеленський зачитував на дебатах на НСК "Олімпійський". Так, Разумков заявив, що питання писали самі українці і приписувати "повстанців" Зеленському - нерозумно. Більш того, на офіційному сайті президента Петра Порошенка користувачі мережі знайшли термін "повставнці", який застосовувався до сепаратистів на Донбасі самим гарантом. 

"По  "повстанцям". Цензурою не займаємося. Питання було не від Володимира, питання було від громадян України, які, мабуть, використовували риторику поки ще чинного президента. А ось відповіді ми, як зазвичай, не отримали…", - написав у Facebook Разумков. 

Крім того, цей термін Порошенко вживав навіть на масових заходах, лекціях. 

Нагадаємо, вчора пройшли довгоочікувані дебати між лідером президентської гонки Володимиром Зеленським і чинним гарантом Петром Порошенком.

На початку дебатів пройшло жеребкування, яке і визначила, хто ж почне кожен блок дебатів. Переможцем першого "спарингу" став Володимир Зеленський, який офіційно і почав "батл" кандидатів

Спочатку Зеленський зазначив, що не є звичайним політиком, а є звичайною людиною, який прийшов у політику.

"Я не політик. Зовсім не політик. Проста людина. Який прийшов зламати цю систему. Я результат ваших помилок і обіцянок", - заявив Зеленський.

Вже пізніше він привітав прихильників Порошенка, які особисто розповідали про те, що їх спеціально звезли з усієї країни.

"Давайте поаплодуємо людям, яких привезли на автобусах".

Нагадаємо, ми публікували найяскравіші цитати кандидатів у президенти на дебатах.

Як повідомляв "Знай.uа", під час дебатів на НСК "Олімпійський" присутні відзначають, що в очі кидається, як члени команди Порошенка одяглися не по погоді

Також Знай.uа" писав, що Володимиру Зеленському пощастило почати самі епичные дебати за всю історію України. Він відразу пішов у наступ і перерахував всі "досягнення"Петра Порошенка.