Юрист Ігоря Коломойського Андрій Богдан назвав причину, яка вплинула на рішення шоумена Володимира Зеленського йти у велику політику.

Володимир Зеленський

Про це повідомляє Рoliteka з посиланням на інтерв'ю бриста для Української правди.

Володимир Зеленський не відразу піддався на вмовляння і погодився піти у велику політику, каже співрозмовник.

Юрист Ігоря Коломойського і майбутнього президента України Андрій Богдан розповів, що свого часу йому довелося переконувати шоумена балотуватися на пост президента України.

Популярні новини зараз

Злодії обчистили квартиру киянки, поки вона була на кухні - "Ви нас топите!"

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще

Богдан розповів, що знає Володимира Зеленського вже більше 5 років. За його словами, засновнику “Кварталу 95” вперше запропонували почати політичну кар’єру в кінці 2014 року. Тоді адвокат Коломойського запропонував гумористу почати шлях до влади депутатом-мажоритарником.

"Ми розмовляли в ресторані. У мене була ідея: "Давай ти підеш по мажоритарному виборчому округу, ми з легкістю виграємо ці вибори. Тобі не треба буде приділяти багато сил, енергії та грошей для цього. Ти зайдеш як депутат-мажоритарник, і у тебе буде якийсь фундамент для президентських виборів", – розповідає юрист.

Тоді Володимир Зеленський відмовився від пропозиції йти до Верховної Ради. Він побоювався, що статус депутата не допоможе йому змінити долю України, а лише підірве авторитет в очах співвітчизників. Пробившись до парламенту, шоумен став був одним з натовпу депутатів.

Андрій Богдан

"У нього тоді була позиція: "Ні, це неправильно, я стану таким же, як вони. Я втрачу довіру народу. Я стану одним з цієї когорти. Неважливо, що я там буду говорити, як стукати по столу, вони будуть сприймати мене одним з депутатів". У мене були інші думки про політичну платформу, про стартовий майданчик", – зізнався Андрій Богдан.

Володимир Зеленський

Він зазначив, що в результаті Володимир Зеленський переміг у змаганні і мав рацію в теперішньому часі.

За словами Богдана, перше соцопитування замовили в 2018 році. За результатами дослідження Володимир Зеленський опинився на 4, 5 або 6 місці.

За словами адвоката, зростанню популярності Зеленського сприяли ролики-тизери до серіалу "Слуга народу".

"Слуга народу" (комедія "Кварталу 95" із Володимиром Зеленським)
"Слуга народу" (комедія "Кварталу 95" із Володимиром Зеленським)

Андрій Богдан підкреслив: вже в грудні 2018 року в нього не було ніяких сумнівів, що Володимир Зеленський переможе на президентських виборах.

Нагадаємо, Володимир Зеленський відлетів на вихідні в Туреччину.

Як повідомляв раніше Знай.ua, в команді Володимира Зеленського мають намір відновити відповідальність за незаконне збагачення.

Також Знай.ua писав про те, що учитель історії з т\с "Слуга народу", якого зіграв відомий комік Володимир Зеленський, на екранах стає президентом країни.