Переможець президентських виборів Володимир Зеленський запропонував новий проект, який забезпечить жителів України новими паспортами.

Володимир Зеленський

Про це стало відомо із президентської програми, яку оприлюднили на офіційному сайті Зе!Команди.
Серед найбільш важливих проблем для українців Володимир Зеленський акцентував на соціальних умовах. Новоспечений політик анонсував нову реформу, яка покликана покращити життя багатьом категоріям населення.

Володимир Зеленський

У рамках впровадження майбутнього соціального проекту слуга народу пообіцяв ввести так званий економічний паспорт України. Новий документ торкнеться заробітчан, студентів і пенсіонерів. Варто додати, що такі документи вже діють в деяких країнах Європи.

Заробітчани
Заробітчани

Він дозволять контролювати витрати і залучення кожного українця у економічне життя країни. У команді шоумена припустили, що ЕПП буде мотивувати українців повернутися з Польщі, Чехії. Маючи такий документ, громадяни зможуть скаржитися на незаконне використання бюджету держслужбовцями.

"Наприклад, та ж вирубка лісу в Карпатах. Навіть якщо живеш у Києві, то чому б не "осадити" місцевого керівника на Західній Україні, який витягнув з твоєї кишені сплачені податки і кришує " незаконний бізнес?" — сказано в програмі.

заробітчани
заробітчани

Популярні новини зараз
Найпотужніші дні місячного календаря: які ритуали допоможуть відновити енергію Поліція прийшла до нелюдів, які публічно глумилися над дівчатами: покарання за каламутні схеми та вечірки не за горами Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..." Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити
Показати ще

Окрім того, економічний паспорт також передбачає накопичувальний фонд. На відміну від Міністерства соціальної політики, у Володимира Зеленського запропонував іншу, альтернативну концепцію. Він планує створити проект "Країна мрії", а в ньому фонд з робочою назвою "Майбутнє покоління". Кожен українець буде вносити туди певну суму без права зняття, поки дитині не виповниться 18 років. Держава ж візьме зобов'язання берегти ці кошти.

Нагадаємо, Володимир Зеленский, який переміг на виборах президента, відпочиває на курорті Туреччини в районі Бодрум.

Володимир Зеленський під час відпочинку

Як передають турецькі ЗМІ, Зеленський оселився в готелі, який розташовується в кварталі Гюверджинлик.

Як повідомляв раніше Знай.ua, переможець президентських виборів в Україні Володимир Зеленський, який поїхав відпочивати у Туреччину, по всій видимості, обрав для себе віллу "Президентська" в готельному комплексі в 25 кілометрах від Бодрума.

Також Знай.ua писав про те, що обраний президент України Володимир Зеленський, який поки ще не вступив у свої обов'язки, розповів про те, що планує змінити "Мінських формат" переговорів щодо тимчасово окупованої території Донбасу.