Кандидат у президент, переможець першого туру виборів, Володимир Зеленський випустив потужне відео зі зверненням всьому українському народу.

Відеозвернення опублікували на Telegram-каналі "Команда Зеленського"

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

"За 28 років вони вкрали у тебе майже все. Не дай їм вкрасти ще й твій голос. 21 квітня приходь на вибори. Не дай їм вкрасти твоє майбутнє", - каже Зеленський.

Популярні новини зараз

Ювілей Наталії Могилевської - як зірки вітали "Легенду Олексіївну", фото з вечірки

Тарифи на газ залишать українців голими і босими: 5000 гривень - тільки початок, взимку буде "веселіше"

У нових правилах перетину кордону знайшли "тріщину": немає тестів - немає хворих

Гарячі кадри з Тіною Кароль біля басейну облетіли мережу, мокра і спокуслива

Показати ще

Варто нагадати, що  Кандидат у президенти України та керівник студії "Квартал 95" Володимир Зеленський  розкритикував медичну реформу Уляни Супрун.

Зеленський сказав, що Верховна Рада не має відповідей на деякі питання, які дуже цікавлять громадськість. Як приклад кандидат Зеленський привів медичну реформу і дії в зв'язку з цим ст.. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун. Володимир Зеленський зазначив, що перед ухваленням рішення про реформування медицини в Україні потрібно врахувати думку самих українців.

"Приймають медичну реформу. Хто взагалі запитав у людей? "А як ми з села доїдемо в цю лікарню?", тому що тепер швидка допомога не приїжджає, а у моєї дитини 39 (температура), і навіть, якщо 37 і це бабуся з онукою, у неї серце вистачає, до неї не їде швидка допомога, тому що у нас така реформа", - обурився лідер президентської гонки.

Супрун приступила до виконання обов'язків міністра охорони здоров'я влітку 2016 року. В рамках медичної реформи пацієнти отримали право вільно вибирати лікаря. 

Крім того, 99% наявних комунальних установ, які надають первинну медичну допомогу, стали автономними підприємствами і уклали договір з Національною службою охорони здоров'я.

Нагадаємо, Аваков терміново звернувся до Зеленського і Порошенка

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Зеленський заговорив про Бога на всю Україну

Також "Знай.ua" писав про те, що Зеленський розповів, що насамперед продасть в Україні після виборів