Адвокат команди переможця виборів Володимира Зеленського Андрій Богдан розповів, у який регіон України у першу чергу має поїхати новоспечений президент.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Про це повідомляє Рoliteka.

Андрій Богдан вважає, що перший візит у ролі президента України Володимиру Зеленському варто було б здійснити у Львівську область.

“Моя особиста думка, це не думка Володимира Зеленського або нашої команди – перша поїздка повинна бути до Львова – це єдина область, яка не стала ”зелена“. І правильно було б поїхати туди. Куди він поїде і з якими посланнями, я поки не знаю, але це точно буде дуже яскрава діяльність президента “, – відзначив Богдан.

Популярні новини зараз

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Тимошенко у погонах "проїхалася" по залі Парламенту

Українцям дадуть 13 пенсій, але це для обраних: "Нікому не догодиш"

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Показати ще

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Адвокат команди Володимира Зеленського зазначив, що новий президент дотримав дану раніше обіцянку:

“Ще в березні минулого року було прийнято рішення, що до остаточної перемоги на виборах ми не будемо роздавати ніяких посад. Ми твердо виконували цю обіцянку, незважаючи на критику суспільства. Але я точно знаю, що зараз Володимир Зеленський зустрічається з багатьма людьми, у нього в голові вимальовується такий собі конструктор і це буде тільки його рішення “, – розповів Богдан.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Нагадаємо, представник штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков розповів про плани новообраного президента щодо ймовірного розпуску парламенту.

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков

Про це він розповів в ефірі Право на владу на телеканалі "1+1".

Зокрема, Разумков відзначив, що у штабі Зеленського все ж розглядають можливість дострокового розпуску Верховної Ради.

Верховна Рада України
Верховна Рада України

Проте представник новообраного президента тут же додав, що подібні дії можливі лише у суворій відповідності до чинної Конституації України.

Як повідомляв раніше Знай.ua, в команді Володимира Зеленського мають намір відновити відповідальність за незаконне збагачення.

Також Знай.ua писав про те, що учитель історії з т\с "Слуга народу", якого зіграв відомий комік Володимир Зеленський, на екранах стає президентом країни.