У вівторок, 30 квітня, стало відомо, що під час візиту президента України Петра Порошенка до Львова стався цікавий інцидент. Так, у Шевченківському гаю невідомий чоловік крикнув йому: "Ганьба!". Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Наголошується, що на незгодного з політикою Порошенко одразу накинулися присутні люди. Більше того, глава держави також відреагував на крик чоловіка – він порекомендував йому бігти.

"Як вам не соромно? Подивіться - ви один. Біжіть-біжіть, ви свою справу зробили. Підніміть руки і біжіть звідси. Браво! Браво!" - кричав Порошенко навздогін українцю, який був не згоден з ним.

Як з'ясувалося пізніше, через тиск, чоловік все ж таки залишив Шевченківський гай.

Популярні новини зараз

Українські "боги війни" підготувалися до зустрічі з окупантами: "Завжди потужно"

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Показати ще

До речі, у вівторок, 30 квітня, у кишинівській компанії "Twins Estate S. R. L." заявили, що вони придбали пакет акцій великого торгового центру Кишинева АТ "Gemenii S. A." (колишній універмаг "Дитячий світ"), яким раніше володів чинний президент України Петро Порошенко.

"Twins Estate S. R. L." розповсюдила прес-реліз про те, що придбала мажоритарний пакет акцій колишнього "Дитячого світу" в Кишиневі. Згідно з інформацією, договір про купівлю-продаж наприкінці минулого тижня схвалений Радою з конкуренції і вступив у силу.

Нагадаємо, що за останні дні найближче оточення поки що чинного президента Петра Порошенка сфабрикувало кілька фейкових новин про переможця виборів Володимира Зеленського.

Як повідомляв портал Знай.uа, соратник Володимира Зеленського Євген Кошовий прокоментував скаргу Ірини Геращенко щодо поїздки новообраного президента на відпочинок у Туреччину. Представники чинної влади дорікнули політика за цю подорож.

Також портал Знай.uа писав, що новообраний президент Володимир Зеленський відреагував на звинувачення військовослужбовця Володимира Скакуна, який "не побачив" слугу народу на богослужінні під час Великодня.