У понеділок, 6 травня новообраний президент України Володимир Зеленський приймав вітання від головного рабина Дніпра та Дніпропетровської області Шмуель Камінецького (Центральна Україна); головного рабина Харкова та Харківської області Мойше Московича (Східна Україна); головного рабина Одеси та Півдня України Авраама Вольфа; головного рабина Житомира та Західної України Шломо Вільгельма; головного рабина Донбасу Пінхаса Вишецького; головного рабина Києва Мойше Реувена Асмана. Більш того, учасники задекларували свою підтримку всіх мирних ініціатив новообраного Президента.

Цю інформацію повідомляє Telegram-канал "Команда Зеленського".

"Я провів зустрічі з представниками різних релігій і культур. І сьогодні звертаюся до вас із проханням підтримати нашу ідею розбудови діалогу з мешканцями тимчасово окупованих територій на сході України та Криму. Ми вважаємо за необхідне не втрачати зв’язок із цими людьми, бо всі вони — українці, наші співгромадяни". розповів Володимир Зеленський

"Навіть небагато світла відганяє багато темряви, — рабин Шмуель Камінецький. — Є три головні чинники успіху вашого правління: правосуддя, чесність і мир. Ніколи не робити того, чого б ти не хотів, щоб зробили тобі. Ось головне правило".

Популярні новини зараз

День прощання із загиблою учасницею "МастерШеф" Стелою Клименко: сліз не стримати

У Пенсійному фонді пояснили, як побачити стаж, напрацьований роками: "Чому не зараховується?"

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Як обрати телевізор?

Показати ще

Під чаз зустрічі обговорювалась боротьба з антисемітизмом в Україні. Учасники наголосили, що сьогодні ця проблема не є такою гострою, як в інших країнах світу. Щороку в Україну приїжджає понад 800 тисяч паломників, тут поховані 150 єврейських праведників.

"Наразі в Україні проживає не менше півмільйона євреїв, для яких Україна — рідна земля, яку ми любимо. І мріємо про те, щоб життя в Україні було гідним і щасливим для всіх людей. Немає жодних суперечностей у тому, щоб бути євреєм і бути справжнім патріотом України". зазначив Шмуель Камінецький

Наприкінці зустрічі гості подарували Володимиру Зеленському ексклюзивне видання Тори.

Як повідомляв раніше Знай.ua, Володимир Зеленський вразив "мешканців" Верховної Ради: "Вперше нормальний президент".

Також Знай.ua писав про те, що у Зеленського назвали найперший пріоритет на посаді президента: неочікуваний вибір.