Радник Володимира Зеленського з безпеки і оборони Іван Апаршин розповів, що команда слуги народу не змінить курс країни щодо вступу в Північноатлантичний альянс.

Також він запевнив, що Україна все ще воює з Росією.

Іван Апаршин

Передає Хвиля.

"Ми ж не могли під час нашої зустрічі обговорити всі питання. Є питання, які загальновідомі. Ми не змінюємо курс щодо вступу України в НАТО, але ми не обговорювали терміни. Ми не міняємо курс по відношенню до війни з Російською Федерацією, це ж війна. Ми не міняємо курс щодо того, що українська армія повинна бути професійною. Ми не міняємо курс про те, що вона повинна бути посилена постійно діючим резервом. І ми не міняємо курс на те, що має бути нова сучасна система територіальної оборони. Ми не міняємо курс, що корупція в армії неприпустима", — говорить Апаршин.

Популярні новини зараз

Володимир Остапчук з каблучкою з'явився на "Холостяку": "Продовжу відносини з тією, хто..."

"ПриватБанк" закриває доступ до карток, клієнти обурюються: "Позбавили сім'ю коштів для проживання"

Багатодітна мама Анастасія Приходько звернулася до Бога у важливе свято: "Прошу тільки одного"

Президенту прострелили голову в день перемоги на виборах

Показати ще

Також йому задали питання, чи погодився б він стати новим міністром оборони. Радник відповів, що "ні Володимир Зеленський, ані ніхто з його команди не пропонував мені ніяких посад".

Варто нагадати, що Чинний президент відреагував на звернення Володимира Зеленського, в якому Порошенко порівняли з "невихованим туристом".

У відповідь на таку метафору Порошенко заявив, що Україна — не номер в єгипетському готелі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Адміністрації президента.

"Президент України Петро Порошенко з повагою ставиться до вибору українців, і до позиції вищого законодавчого органу. Для нього прийнятна будь-яка дата інавгурації, яку визначить Верховна Рада, оскільки це відноситься до її компетенції", зазначив Порошенко.

В АП нагадали, що до моменту інавгурації Зеленського чинним президентом залишається Порошенко, тому він "несе відповідальність за ситуацію в країні".

Нагадаємо, Депутати знову перенесли дату інавгурації Зеленського

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Зеленський жорстко звернувся до Ради і Порошенкa

Також "Знай.ua" писав про те, що Скандальний опонент Зеленського хоче потрапити в його команду