Новообраний президент України Володимир Зеленський без зайвого шуму і супроводу приїхав до своїх батьків, які живуть у багатоповерхівці. Відповідне відео в Facebook опублікували місцеві жителі.

"Майже відразу ж втратила дар мови, хоча він сусід", - написала дівчина з роликом.

На кадрах можна помітити, як Володимир Зеленський котить по двору чемодан до під'їзду будинку.

Новина про те, що майбутній президент приїхав до батьків, миттєво розлетілася по району, місцеві жителі збиралися біля під'їзду. Видно, що Зеленський не відмовив землякам і з радістю поспілкувався і сфотографувався з місцевими жителями.

"Моя дочка замучила мене тим, що її подружки бачили у дворі "мурашника" Зеленського (це у нас такий будинок на соц місті, там живуть його батьки), "Так і повинно бути. Але набагато більше здивувало б, якби так було після року його президентства", - пишуть коментатори.

Geplaatst door Anastasiya Bimba op Donderdag 9 mei 2019

Раніше повідомлялося, що новообраний президент України Володимир Зеленський зробить все для того, щоб правоохоронні органи в Україні стали самостійними і незалежними.

зокрема, радник Володимира Зеленського з політичних питань Дмитро Разумков розповів, що відповідні органи будуть переслідувати кожного, хто буде порушувати чинне законодавство.

Нагадаємо, Зеленського спіймали за обідом в піцерії.

Як повідомляв Знай. ua, у Зеленського розповіли, кого ми побачимо в Раді після інавгурації.

Знай. ua писав, що у Зеленського анонсували гучні "посадки".