Популярний тревел-ведучий, автор програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров, який нещодавно встановив рекорд України, вирішив прокоментувати обрання нового президента України Володимира Зеленського.

На своїй сторінці в Facebook телеведучий залишив відповідний пост, в якому розповів який Зеленський насправді і яким він його знає.

ЦИК объявила результаты, нас можно поздравить с новым президентом. Я не политэксперт, скажу по-человечески, тем более...

Geplaatst door Дмитро Комаров op Dinsdag 30 april 2019

"Я не політексперт, скажу по-людськи, тим більше що з Володею знайомий. Як телевізійника, мені завжди було цікаво спостерігати, як він будує своє виробництво. Мені завжди подобалося, що в компанії у Володі ідеальний порядок, праця людей добре оплачена (найважливіший для мене показник), вони щасливі, дисципліна зразково-показова", - зазначив Комаров. 

Також Дмитро заявив, що якщо у Володимира Зеленського вийде перенести успішну модель управління підприємством на країну, то це буде добре. 

Не обійшов Комаров та особисті якості обраного президента України.

"Зараз мене закидають помідорами, але не можу не сказати, про що думаю: друзі, президентом України став нормальний живий чоловік, а не "космонавт", що живе десь в паралельній реальності. Повірте мені на слово: опинившись в одній компанії з Зеленським, через півгодини буде здаватися, що знаєте його все життя. Адекватний, людяний, не жадібний (Олена з Володею не раз передавали гроші на лікування діток у проекті  #чашкакофе)", - висловився автор "Світу навиворіт" і опублікував спільне фото з Володимиром Зеленським і його дружиною Оленою.

Нагадаємо, Зеленського спіймали за обідом в піцерії.

Як повідомляв Знай. ua, у Зеленського розповіли, кого ми побачимо в Раді після інавгурації.

 Знай. ua писав, що у Зеленського анонсували гучні "посадки".