Розгляд постанов щодо інавгурації обраного президента Володимира Зеленського Регламентний комітет Верховної Ради відклав на 15:00 15 травня. Про це повідомляє керівник секретаріату комітету Марія Нехоца.

Причиною назвали те, що комітету не вдалося отримати всі постанови щодо дати інавгурації.

Нехоца зазначила, що до комітету вже були подані чотири постанови. Також очікується, що надійдуть дві постанови. Одне і зовсім відкликали.

Раніше повідомлялося, що політтехнолог новообраного президента Володимира Зеленського Дмитро Разумков поділився планами слуги народу щодо дати інавгурації.

Про це він розповів в ексклюзивному інтерв'ю для Рoliteka.

Разумков заявив, що він наполягає на інавгурації 19 травня, оскільки хоче уникнути транспортного колапсу і мінімізувати незручності для жителів Києва.

"Чому неділю. Ми прекрасно з вами розуміємо, що будь-які події, приїзди іноземних гостей - це обмеження в пересуванні по місту. Якщо ми говоримо про дату інавгурації - це фактично повний транспортний колапс у центральній частині міста, тому що все буде перекрито. Щоб мінімізувати такий негативний ефект Володимир Зеленський і пропонує провести її в перший вихідний день, а фактично це 19 числа", - заявив Разумков.

Нагадаємо, биография, досьє на українського шоумена, гумориста-політика.

Як повідомляв Знай. ua, Зеленський опублікував несподіване послання до жителів Донбасу.

Знай. ua писав, що у Брюсселі розповіли, кого повинен побороти Зеленський.