Партія "Блок Петра Порошенка" допускає, що буде співпрацювати з фракцією співака Святослава Вакарчука.

Про це стало зрозуміло зі слів представника президента Петра Порошенка в парламенті Ірини Луценко. 

Святослав Вакарчук
Святослав Вакарчук

"Святослав Вакарчук, заявив про те, що він буде йти на парламенті вибори. Ну, ми будемо конкурувати в якості претендентів на присутність у Верховній Раді", - каже Луценко.

Ірина Луценко
Ірина Луценко

"Якщо ми зайдемо, а ми точно заходимо – на це вказують всі соціологічні дослідження, і Святослав Вакарчук буде не тільки співати, але й пропонувати щось суспільству і зайде в парламент, і його курс буде збігатися з нашим курсом, то ми, звичайно, будемо пропонувати йому входити в якусь конструктивну співпрацю", - підвела підсумки Луценко.

Варто нагадати, що Експерт компанії "Амбер" у авторській програмі "Сніданок юриста" поділився думками щодо мерства Віталія Кличка і політичних амбіцій лідера "Океану Ельзи" Святослава Вакарчука, який заявив про намір брати участь у парламентських виборах.

Відповідне відео юрист опублікував на особистому Уoutube каналі,  передає Рoliteka.

"Є люди, які були для нас втіленням національної гордості. Я думаю, таким людям можна сміливо віднести Кличків, Вакарчука, Зеленського. Який буде з Зеленського президент, ми поки не знаємо, але всі сподіваємося, що він буде ефективним гарантом. А ось з Кличком мер вийшов вкрай поганий. Чоловік міг залишитися у нашій пам'яті геніальним боксером, який приніс своїй країні славу на весь світ. Але, на жаль, він увійде в історію як мер, який віддав за гроші своїм помічникам і заступникам управління столицею, а ті відкуповувалися від нього щомісячними подачками. У результаті ми маємо повністю зруйноване комунальне господарство, розбиті дороги і місто, кинутий на розграбування", - зазначив юрист.

Нагадаємо, Вакарчук вирішив станцювати на старих граблях

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Українці розбили надії Вакарчука на політичну кар'єру

Також Знай.ua" писав про те, що Вакарчук заявить, що йде в президенти