У понеділок, 20 травня відбулася інавгурація шостого президента України Володимира Зеленського. Під час події народному депутату з "Блоку Петра Порошенка" раптово стало погано.

Нардеп зблід і впав в непритомність в момент, коли Зеленський заявив, що розпускає парламент IIX скликання. Депутата вивезли на візку з бічного входу будівлі Ради після цього швидка відвезла його в лікарню.

Під час інавгурації новообраного президента Володимир Зеленський заявив про розпуск Верховної Ради України.

"Я розпускаю Верховну Раду восьмого скликання" — сказав Зеленський.

Також гарант додав, що вимагає від депутатів прийняття низки законів та звільнити з посади міністра оборони, Генерального прокурора України та голову СБУ. Зеленський дав депутатам на це два місяці.

"Прошу прийняти Закон про скасування депутатської недоторканності, Закон про кримінальну відповідальність за кримінальне збагачення, багатостраждальний виборчий кодекс і зробіть, будь ласка, відкриті списки. Прошу вас звільнити з посади голову служби безпеки України, Генерального прокурора України, міністра оборони України. І це далеко не все, що можна зробити", - додав президент.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський отримав приємний привіт від Європи: висловлюємо повну підтримку.

Як повідомляв "Знай.uа", Романенко дав цінну пораду Зеленському перед інавгурацією: "Повинен пам'ятати".

Також "Знай.uа" писав, у команді слуги народу Володимира Зеленського заявили, що план дій новообраного президента в перші 100 днів на посаді готовий на 95%.