В Єрусалимському патріархаті главу МП в Україні Онуфрія зарахували до служителів Російської церкви. Про це повідомив священик Іван Сидор на своїй сторінці в Facebook.

"Єрусалимська Патріархія іменує Митрополита Онуфрія (Березовського) служителем Російського Патріархату: "The Metropolitan of Kiev Onufri of the Russian Patriarchate visits the Patriarchate of Jerusalem", - написав священик.

Іван Сидор також додав, що в Україні перейменування "УПЦ МП" на "Російську православну церкву в Україні" призупинили на невизначений час.

За словами священика, в Єрусалимській церкві знають, митрополитом якого патріархату є владика Онуфрій.

Популярні новини зараз
Синоптики зробили прогноз погоди на кінець тижня – не для людей зі слабкими нервами Підвищення соціальних виплат: хто отримає більше грошей В Україні оновили важливий перелік для ВПО: від цього залежать виплати Цивільних братимуть до війська без мобілізації: залучать ТЦК та рекрутингові центри
Показати ще

"Як приймають у світі, так і приймайте в Україні", - заявив Іван Сидор.

Єрусалимська Патріархія іменує Митрополита Онуфрія (Березовського) служителем Російського Патріархату: «The Metropolitan...

Geplaatst door John Sydor op Zaterdag 18 mei 2019

Нагадаємо, що ПЦУ оприлюднила постанову помісного собору Української православної церкви Київського патріархату про саморозпуск.

Як повідомляв портал Знай.uа, 24 травня відбудеться священний синод Православної церкви України.

Також портал Знай.uа писав, що Вселенський патріарх може припинити дію Томосу про надання автокефалії ПЦУ до моменту подолання канонічної кризи.